Každý čeká na Putinovu novou výzvu k penzijní reformě

Příprava důchodové reformy ostře ovlivňuje všechny sféry života.Společnost reaguje extrémně negativně na inovace, vláda se také obává nálad, protože očekávaný pokles nálady Rusů po odvolání V.V.Putin lidem dne 29.8.2018 se nestalo.Po celé zemi se konají shromáždění a protesty občanů proti zvyšování věku odchodu do důchodu.

Obsah

Co říkají odborníci

Podle tiskového tajemníka prezidenta Ruské federace D. Peškova administrativa a vláda sledují náladu Rusů, jejich postoj k důchodové reformě.Pro správné rozhodnutí musí prezident zvážit mnoho faktorů, nejen ekonomických.

Akce slibovaná V.V.Putin plánuje na příští rok „zmírnění“, ale lidé se zavedenými změnami kategoricky nesouhlasí.Internet je plný aktivních diskusí, předkládají se petice, které zpochybňují činnost státních orgánů.Odborníci radí ruské vládě, aby s lidem vyjednávala před zvýšením věku odchodu do důchodu.

Neexistují žádné oficiální informace, ale internet je plný pověstío novém blížícím se apelování stávajícího státu na občany a znovu o reformě důchodového systému.Důvodyabychom toho zvládli, zvažte, co říkají odborníci.

Hodnocení

Z důvodu plánů na reformu systému, popularity vlády a osobně V.V.Putin klesl na rekordní minimum.Výraznou nedůvěru Rusů vůči úředníkům již nelze přehlédnout.Možná je to jeden z důvodů nadcházejícího odvolání, ve kterém prezident předloží nové argumenty pro potřebu zvýšit věk odchodu do důchodu.

Doporučujeme si přečíst:

Příliš mnoho mýtů

Ne každý Rus si pečlivě přečte všechny novinky, takže návrh zákona o „zmírnění“od prezidenta zarostlého množstvím pověstí a mýtů, falešných informací, což je čas odhalit.Je lepší slyšet to od samotného prezidenta.

Objasnění rozvojových otázek, vysvětlení budoucích vyhlídek je nejdůležitější součástí státní politiky.Občané mají právo vědět, co je čeká, požadovat oficiální informace z ověřených zdrojů.

Další „zmírnění“

Dalším předpokládaným účelem odvolání je slib koncesí v procesu reformy systému FIU.Odborníci předpovídají zavedení nových podrobností do legislativních aktů, které by mohly mít příznivý dopad na sociální a materiální blaho občanů Ruské federace.

Zda je tomu tak ve skutečnosti, není dosud známo.Připomeňme si informace o nadcházející výzvě V.V.Putin nemáoficiální základna, nebylo tam žádné potvrzení.Proto se všechno může ukázat jako další fáma.Pokud však současná vláda stále nesnižuje názor lidí, hledá kompromisní řešení a východiska z této situace, naznačuje to, že ne všechno je ztraceno.

Je podle vašeho názoru přijatelná důchodová reforma ve znění pozměněném prezidentem Putinem?
Výsledky
Načítání ...