Jednorázová platba těm, kteří se narodili v letech 1950 až 1991 za 25–30 tisíc.

Všichni občané narození v letech 1950 až 1991.včetně, mají právo obdržet od státu jednorázovou platbu.Velikost tohoto je přibližně 30 000 rublů.Tyto informace jsou široce šířeny různými online zpravodajskými zdroji.Je pravda, že někteří uvádějí, že částka je pouze 25 tisíc rublů.Což také nestačí.

Obsah

O projektu, který reguluje EDV pro Rusy

Vzhledem k závažné hospodářské krizi, kdy ceny zboží a služeb neustále rostou, zatímco mzdy a důchody rostou jen nepatrně, lidé chtějí věřit, že vláda Ruské federace chápe složitost situace obyčejných lidí.Proto se objevil legislativní návrh, který poskytuje materiální podporu.

Ne všechny informace na virtuálním webu mohou být důvěryhodné.A to i přesto, že to opravdu chci.Nedávno se objevila zpráva, že Státní duma schválila legislativní návrh, díky kterému všichni Rusové dostávají materiální kompenzaci.

Podle četných zdrojů byl legislativní návrh schválen a podepsán.A to znamenalo, že brzy by občané mohli získat materiální „dar“.Ale není tomu tak.

Takový zákon týkající sepaušální platba všem občanům neexistovala, nebyla dokonce předložena k úhradě.Na oficiálních stránkách vlády Ruské federace rovněž neexistují žádné informace, které by inovaci zasvětily.

Lze předpokládat, že zvěsti byly vypuštěny samotnými lidmi.Jejich vzhled je dán skutečností, že občané, kteří se narodili v období od roku 1950 do 1991.včetně, měli obdržet hotovostní platby z Generačního fondu.V roce 2018 však bylo rozhodnuto o jeho zastavení a osud finančních prostředků v její rozvaze zůstává neznámý.

Platba z příjmu z těžby nerostných zdrojů

Státní duma předložila k posouzení legislativní návrh, který se týká plateb Rusům z nerostných zdrojů v zemi.A to je pravda, projekt existuje na rozdíl od „plateb dětem SSSR“.

Vláda Ruské federace je proti takovému projektu, který vysvětluje, že tyto peníze již směřují k občanům Ruska, protože financují sociální zabezpečení a další oblasti života lidí.

Pokud by projekt vstoupil v platnost, očekávala by se materiální pomoc ve výši 10 000 rublů.

Jednorázová platba pro „děti SSSR“

Jednorázovou platbu v roce 2017 bylo možné obdržet pouze v Ugrě.Tam poslanci podpořili legislativní návrh, který upravuje nominální jednorázové platby.

V roce 2018 však bylo rozhodnuto o likvidaci fondugenerace, ze kterých měly peníze pocházet.Podle dříve přijatého projektu měli všichni lidé, kteří se narodili v letech 1950–1991, obdržet částku rovnající se 20 minimální mzdě.

Odborníci se však domnívali, že tyto platby by výrazně zasáhly rozpočet, a tak zástupce Ugra vyrovnal rozhodnutí, které bylo učiněno dříve.To se stalo v červnu 2018.

Útočníci však používají tento zákon.Bohužel ne všichni lidé pečlivě zvažují zdroje a některá slova uvedená na webu jsou považována za pravdu.Mnoho podvodníků se tak rozhodlo využít tohoto.Pokud vám někdo nabídne malý poplatek za vypracování EDV, stanovený zákonem, nevěřte tomu.Jediné, co podvodníci potřebují, jsou vaše peníze!

​​

Neexistuje žádný projekt, který by upravoval platby jednorázové částky ve výši 25–30 tisíc rublů.

Jaký plat by měl být obdržen, aby získal zpěv 20 000