Jednoduché a legální způsoby, jak snížit poplatky za vodu o 40%

Dnes vám řekneme, jak ušetřit na vodě pomocí jednoduchých metod, které jsou téměř neviditelné.To pomůže snížit výdaje rozpočtu až o 40%.

Obsah

První nastavení jetlak v potrubí

Předpokládejme, že jste přišli navštívit kamaráda.Co děláme, než sedíme u stolu.Dobře, umyj si ruce.Když zapneme „plný“ přívod vody, dostaneme potřísněné tričko a kalhoty.Známá situace?Takto člověk žije a ani nenapadlo, jaké množství vody naléváme absolutně marně.

Aby se dosáhlo přiměřeného tlaku vody v potrubí, vezměte šestiúhelník a utáhněte regulátor, který by měl být na dně měřiče.Tlak v potrubí můžete také zvýšit, pokud vám to z nějakého důvodu nevyhovuje.

Zařízení na úsporu vody

Tyto jednoduché přístroje se prodávají ve specializovaných prodejnách.Jejich náklady jsou malé, ale mnoho výhod.Kromě úspory, při použití takové trysky, použití vody získává příjemnější postup, než když máte jednoduchý kohoutek.To se týká trysek na kuchyňském kohoutku i sprchy.Používají stejné pracovní zásady.S nižším výkonem než konvenční provzdušňovač zvyšuje tato tryska objemový objemproudění v důsledku skutečnosti, že voda je rozptýlena velkým počtem malých otvorů.

Sprchová hlavice je jedinečná věc.Pomůže vám to ušetřit vodu o 50 procent nebo více.Vyrábí se velké množství různých modifikací.K dispozici je dokonce i tryska s regulátorem teploty a nestojí to moc.

Šikovná toaleta

Nikdo pravděpodobně nepřemýšlí o tom, jak ušetřit na takovém předmětu, jako je toaleta.Zahraniční výrobci však již dlouho vyvíjeli a implementovali zařízení pro vypouštění různých objemů vody, která je určena pro různé účely.Rozumíte tomu, co je v sázce.Pokud nemáte možnost zakoupit takové zařízení nebo je to pro vás drahé, vložte do nádrže plnou láhev vody.Snižujete tak objem nádrže a šetříte vodu.Existuje mnoho dalších způsobů, které jsou prakticky bezcenné.

Používání kotle

Existuje rozšířené přesvědčení, že použití topných zařízení, jako jsou kotle, je levnější než horká voda ze sítě.To však není úplně pravda.Hlavní součástí kotle je elektřina a voda.Nyní se podívejte na ceny.Hlavní náklady na vodu jsou nižší.Vezměte a počítejte.Množství použité vody je stejné jako v hlavním, ale náklady na elektřinu se přidávají do kotle.

Ukládání všeho

Můževypadají jako skličující úkol, ale je to všechno zvyk.Stačí přijmout několik jednoduchých pravidel.

  • Při kartáčování nebo holení vypněte vodu;
  • Nakupujte spotřebiče, které pracují v potrubí za sníženého tlaku;
  • Zvykněte si osprchovat se.Je to nejen ekonomické, ale také užitečné;
  • Sprcha je výhodnější než koupel;
  • Pokud používáte pračku nebo myčku, zkuste je plně naplnit.