Jak snížit náklady na mobilní komunikaci o polovinu

Skutečnost, že se tarify zvýší, mobilní operátoři začali účastníky varovat před příchodem nového roku 2019.A potěšilo malé lidi využívání služeb Tele2, Beeline, Megafon.Víme však, že neexistují beznadějné situace, a rozhodli jsme se nabídnout vynikající možnost úspory na mobilní komunikaci.

Obsah

Co je předplatitelem mobilního operátora ]

Předplatitelem mobilního operátora je osoba, kterápřináší skutečné peníze , protože každý poskytovatel služeb je připraven bojovat o svého klienta.Na tom budeme „hrát“.Zde je podrobný plán, jak můžete snížit tarifní poplatek:

  1. Přijďte do komunikačního salonu jiného operátora, ne operátora, kterého používáme.Upozorňujeme, že je potřeba změnit poskytovatele služeb na nového a přitom si zachovat své vlastní číslo.Vyplňte žádost.
  2. Vyberte nejlevnější sazbu, zaplaťte novou SIM kartu.Je v rozmezí 100–250 rublů, ale tyto peníze vám vrátíme!
  3. Získejte novou SIM kartu a neaktivujte ji. To je velmi důležité! Ještě nemusíte aktivovat SIM kartu, měli byste počkat několik dní.
  4. SMS přijde v čekací lhůtě od nativního operátora se slevovou nabídkou (někdy 20–50%) na komunikační služby v sazbě, kterou používáme.Takže jsme dostali, co jsme chtěli!

Nyní zbývá odpovědět se zprávou vašeho operátora se souhlasem a zrušit převod jinému poskytovateli mobilních služeb. Metoda opravdu funguje! I kdyžneuspějete a SMS se slevovou nabídkou nepřijde, zůstává SIM karta nového operátora s nejlevnějším tarifem.

Nezapomeňte napsat prohlášení, které odmítá přejít na jiného operátora.To se musí provést nejpozději do 5 dnů ode dne, kdy napsali žádost o přechod.Můžete to zkusit znovu s přechodem o něco později, ve městě je spousta konkurenčních salonů.

Pamatujte, že když obdržíte slevu na tarif, který používáte, nemůžete přepnout na jiný tarif - sleva nebude uložena.Nejprve si musíte vybrat optimální tarif a poté zkusit způsob, jak ušetřit.

A trochu více o mobilních operátorech, nebo spíše o tom, jaké atraktivní nabídky a věrnostní programy pro zákazníky nabízejí.

Ušetříte na mobilních komunikacích?
Výsledky
Načítá se ...

Tele2 - věrnostní program „Více“

Provozovatel programu čerpá slevové kupóny a přijímá (zdarma) šperky se slevoušperky, sledování filmů a čtení knih o online zdrojích.

Existuje další atraktivní nabídka - pokud přejdete z webu Tele2 na web online obchodu a provedete nákup,bude existovat sleva, která se vrátí k zůstatku telefonu.Pokud například přejdete z webové stránky Tele2 na ozon.ru, provedete nákup, až 5% z celkové částky nákupu se vrátí do stavu telefonu - pěkný bonus.

Megafon - virtuální karta

Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí zazářit bankovní kartou.Virtuální karta kombinuje bankovní kartu a telefonní číslo zákazníka.Nyní za nákupy v kavárnách a obchodech můžete platit telefonicky, tj. Bezkontaktním způsobem.Navíc je na kartu připsána hotovost, procento na zůstatku je také poměrně velké a činí 8% ročně.Doplnění karty telefonním číslem je výhodná věc.

MTS - bonusový program MTS

Zde je vše jednoduché - shromažďovat bonusové body, které lze poté vyměnit za komunikační služby, internet a dárkový certifikát v obchodech.Výběr obchodů je široký, mnoho maloobchodních řetězců rádi spolupracuje s velkým mobilním operátorem.

Obecně vyberte věrnostní program, zvažte odhadované náklady a získejte úspory.Nezapomeňte vyzkoušet možnost přepnutí na jiného mobilního operátora, i když získáte slevu na platbu za 2–3 měsíce za určitou sazbu, jedná se o významnou úsporu, zejména při přechodu na celou rodinu najednou.