Jak se zbavit Colorado brouků prakticky navždy bez chemie

Mnoho letních obyvatel se bojí letních dnů.Problém bramborového brouka v Coloradu je znám téměř všude.Otravný pruhovaný škůdce pochází doslova odnikud a začíná systematicky ničit úrodu.Sběr v kbelících a pálení je pro ducha silnou činností.Otrava pomáhá, ale ne na dlouho.A pak nebudete pískat na své oblíbené bobule, které dítě jí - ne, tady potřebujete jiné metody.

Jakými metodami se zbavujete brouka bramborového?
uvedu svou vlastní verzi.
Výsledky
Načítání ...
Obsah
    )

Přírodní metody, jak se zbavit brouka bramborového Colorado

Vybíráme tedy prostředky, jak se problému zbavit a použijeme ho v našich zahradách:

Doporučené čtení:
  1. Vyberte si ten správný druh brambor.Existují nové odrůdy, které nejsou chutí brouků: Zarevo, Temp, Spark.
  2. ​​
  3. Provádět rušivé přistání.Rostliny se silnou vůní jsou vhodné nebo rostliny staré vedle mladých brambor.Mladé zelené z naklíčení starých hlíz budou přitahovat chyby.Jako apřírodní insekticidy hořčice, máta - Colorado škůdci nemají rádi tyto aroma.
  4. Posypeme cibulovou slupkou pod rostlinami.Brouci netolerují vůni hnijících cibulových slupek a opouštějí nehostinné pole.

Další ošetření hlíz před výsadbou

Koupit manganistan draselný v lékárně a hlízy před výsadbou ošetřit.Toto je dnes nejúčinnější možnost.Manganistan draselný stojí penny, je třeba se rozmnožovat na světle růžovou vodu, namočit brambory před výsadbou na jeden den a máte hotovo.Kromě toho, že se hlíza nedotkne, získá hlíza dobrou úrodu.Namáčení zahajuje proces klíčení.To příznivě ovlivňuje kulturu, urychluje vegetační období a podporuje imunitu rostlin.

Zpracování roztokem manganu je postup dezinfekce kultury.Namáčení je vhodné pro všechny cibule a hlízy.