Jak se dostat na trh "Gardener".Zkušený průvodce kupujícím

Trh s oděvy „Sadovod“ je považován za největší v Rusku.Jeho rozloha je 40 hektarů a nachází se na 14 km od moskevského okruhu.V blízkosti jsou taková města jako Lyubertsy, Kotelniki, Dzerzhinsky.Na trh se dostanete minibusy a autobusy ze stanic metra Zhulebino, Bratislavskaya, Maryino, Vykhino, Tekstilshchiki, Domodedovo, Kuzminki.

Obsah

Proč je „zahradník“ lepší než běžné obchody?

Statistiky ukazují, žeje na trhu 8 000 pavilonů , které ročně navštíví 36 milionů zákazníků.Přicházejí sem lidé z celého Ruska a různých zemí bývalého SNS.Většina návštěvníků jsou podnikatelé, kteří nakupují zboží za velkoobchodní ceny a poté je ve svém městě prodávají za vyšší cenu.Například osobně znám majitele tureckého obchodu s oblečením, který se nachází v Khakassské republice, městě Abakan.Takže létá pro zboží do "zahradníka", přestože je od Moskvy oddělen více než 4 tisíce kilometrů.Dokazuje to skutečnost, ženákup na Sadovodu je ziskový .

Ceny jsou stejné jako u „AliExpress“, ale na rozdíl od internetového obchodu se můžete dotknout zboží, změřit je, vyjednat a nečekat téměř měsíc, než bude nákup doručen.Kromě toho existuje zboží nejen z Číny, ale také z Běloruska, Turecka, Kyrgyzstánu a mnohadalších zemích.Připravil jsem pro vás užitečné tipy, které vám pomohou co nejlépe využít zahradníka.

Kdy je lepší přijít?

Nejlepší čas na návštěvu zahradníka je pondělí až pátek v 5–7 hodin.V tuto chvíli zde není mnoho lidí.Přestože velkoobchodníci nakupují již v plné výši.Najdete zde bezplatné parkovací místo a nezaseknete se v dopravních zácpách.Prodejci jsou aktivní a ochotní vyjednat.

Od 10:00 do 14:00 je lepší nepřijít k „zahradníkovi“, protože v této době se zde zvyšuje vrchol prodeje.Je zde mnoho lidí, obsazená parkovací místa a obrovské fronty pro minibusy.Zvláště hodně lidí v sobotu a neděli.

Pokud jste zvyklí zůstat pozdě a vstávat pozdě, přijeďte po 14:00 k „zahradníkovi“.Budete mít jednu a půl až dvě hodiny, abyste rychle našli potřebné věci.Přestože podle oficiálních údajů je trh otevřen do 18:00, do 15:00 odpoledne je většina pavilonů zavřená. V době skládání zboží prodejci ochotně udělí ústupky a sníží cenu .

Připravte se na dlouhou túru

Po příjezdu do Gardeneru se nespěchejte a běžte k prvnímu pavilonu,návštěva vzdálených bodů od vstupu do nákupní pasáže a od vstupu na trh.Nejdražší položky jsou obvykle blíže k východu. Oblečte si pohodlnou obuv a připravte se na pár kilometrů pěšky .Vaše úsilí nebude marné, protože to je v hlubinách trhu, které nejvícezajímavé zboží za nízké ceny.Připravte se na nedostatek klimatizace na trhu.

​​

Neváhejte vyjednat

Nebojte se prodávajícímu sdělit cenu, která je o 50% nižší než uvedená cena.V reakci na to vám nabídne 30-40% slevu. Pokud prodávající odmítne zahodit nejméně 20%, pak neváhejte a vyhledejte jiného, ​​vstřícnějšího prodejce . Naštěstí jich je na trhu spousta! Je možné, že vás dohoní a nabídne se nákup zboží za vaši cenu.

Pavilony zahradníka

Zahradník má několik krytých pavilonů.Pokud potřebujete boty, oblečení, šperky, je lepší jít rovnou na „oděvní trh“.Zde si můžete koupit stejné jako v pavilonech, ale za nižší ceny.V "Salute" najdete produkty pro svatební a svatební dary (nádobí, ložní prádlo a mnoho dalšího).

Můžete také navštívit některé z pavilonů:

 • „textilie“, který nabízí kupujícím textilie z asijských zemí za velkoobchodní ceny;
 • „koberce“, nabízí velký výběr koberců;
 • „kožešiny a kůže“ se tu prodávají kožichy s neuvěřitelnou hodnotou za peníze;
 • „zahrada“, obsahuje zboží pro letní obyvatele, stojí za zmínku, že na místě „zahradníka“ byl dříve pouze zahradní trh, v roce 2001 se sem přesunul „ptačí trh“ z Taganky, takže název je;
 • Avianský trh nabízí kupujícím vzácná plemena koček a psů, obsahuje také papoušky, hady, štíra.Nedoporučuji navštívit toto místo, zde jsou zvířata chována v nepříznivých podmínkách.podmínky, už je nevystrašíte;
 • Pigeon Paradise prodává holuby nejrůznějších plemen.

Vyberte požadovaný řádek

Pokud vás zajímá určitá věc, neměli byste se toulat po trhu, přejděte přímo na požadovaný řádek :

 • 2 a 3 řádky - boty;
 • 7 řádkových jídel;
 • 9, 10 a 11 řádků - oděvy;
 • 13 řádek - zboží ze série „1000 malých věcí“;
 • 21 a 22 řádků - prodej tureckého oblečení;
 • 23 a 29 šňůr - tašky a kufry.

Realizujete nákup na trhu Gardener?
)
Výsledky
Načítám ...

Trestní situace

Mnoho lidí raději nepřijde do svého „zahradníka“ ve svém autě, protože je často škrábají na parkovišti.Před cestou nechte všechny své cennosti doma a vyměňte si velké účty za co nejmenší a schovávejte se na různých místech těla.Oblečte se, aby nevyčníval z davu kolemjdoucích: v teplákových soupravách nebo dobře oblečených šatech.

Nepožádejte místní o pokyny k určitému pavilonu, protože je velkýpravděpodobnost, že vám ukážou špatnou cestu.Například místní prodejce Lyuba se díky místním ústním projevům stal mezi návštěvníky velmi oblíbeným.„Kožichy na Kubě“ jsou nejoblíbenější značkou zahradníka.Konkurenti v boji o místo na slunci přesměrovávají netušící zákazníky do svých obchodů.

Pokud potřebujete konkrétního prodejce, najdete jeho telefonní číslo a číslo pavilonu na internetu.

Předstírá pro každý vkus

Na trhu „Zahradník“ můžete oblékat věci slavného návrháře za pouhých 15 tisíc rublů od hlavy až k patě.Pokud se nechcete setkat s falešnou značkou, o které nevíte, nebo nechcete, aby vás vaši kolegové bavili, zkuste si věci koupit bez nápisů a log.Při výběru kosmetiky a parfémů na trhu buďte velmi opatrní, protože většina produktů je padělky nízké kvality.

Levné kavárny

Na trhu je mnoho různých kaváren, ale většina z nich nestojí za to věnovat pozornost, protože krmí drahé a ne chutné pokrmy.I když existují i ​​neobvyklá místa, kde můžete ochutnat úžasnou asijskou kuchyni za nejdostupnější ceny.Jsou umístěny v bývalé budově hotelu za ptačí trh a umožňují vám naplnit jídlo pouze za 500–700 rublů:

 1. „Anton“.V této kavárně se podává vietnamská kuchyně: jarní závitky s vepřovým masem, nudle s vývarem a desítky dalších jídel.Číšníci zde nemluví ruskyjazyk.
 2. Dům babičky.Jedná se o restauraci, která nabízí čínská jídla.Podáváme neskutečné omáčky, pečené hovězí maso, karamelové ananasy a ledový čaj.

Kam jít po „zahradníkovi“?

Doslova přes ulici z trhu jsou IKEA, Auchan, TC Mega a OBI.Můžete se tam dostat minibusem za 5-10 minut, nebo pěšky.Proč byste tam měli jít za „zahradníkem“:

 • více dopravních linek a můžete odejít například v Reutově nebo Zheleznodorozhny;
 • levné jídlo ve spolehlivých online provozovnách, například si můžete koupit koblihy v obchodě IKEA Bistro za pouhých 9 rublů;
 • můžete koupit věci, které se na trhu nenacházejí.