Jak sbírat kbelík lilku z jednoho keře?Sdílíme osvědčeným způsobem

Výsadba stejné odrůdy lilku po dobu pěti po sobě následujících let, získání obrovské sklizně - to je fantastické, říkají letní obyvatelé.Vůbec ne, pokud znáte tajemství pěstování plodin, můžete získat až 3 kbelíky z jednoho keře.Toto je známka Diamond.Výška keře není větší než 0,6 m, roste ve dvou stoncích.Ovoce se vyznačuje vynikající chutí, malým formátem a zvýšenou hmotností.Obecně platí, že odrůda je určena pro ty, kteří nereprezentují zimní saláty a podzimní přípravy bez „modrých“.

Obsah

Vlastnosti pěstování[[PN 16]

Jiné odrůdy papriky a lilku vyžadují svírání kořenového květu, který roste na vidličce.Ale Diamond - ne, nechte tuto květinu růst, nedotýkejte se jí.Pokusy na našich vlastních keřech prokázaly: to, co vyčistit, co opustit květ, je jeden výsledek, ale doba zpracování keřů se zkrátí, zejména pokud je jich vysázeno mnoho.

Pokud je vaše zahradave středním pruhu , jsou během růstového období odstraněny spodní listy, stepsony na vidličku.Tento postup urychlí dobu zrání nejméně o týden.Dokonce i v horkém podnebí postačí horní listy, které dobře chrání květiny před slunečním zářením a zabraňují vysychání kořenů.

Ochrana před klíšťaty

Toto je povinné.Jakmile se sazenice přesunou na zem, jsou dobře přijaty a jsou nutná preventivní opatření.Užitečná drogaActofit - minimální dávka, smíchejte s dusíkem, potašovými hnojivy.Zpracování před koncem sezóny předejde mnoha problémům se škůdci.

Jak správně krmit lilek keřů

Při hnojení jamek se voda asi 15 cm od kmene rostliny.Takové obvazy poskytují růst kořenového systému, což znamená, že rostlina dostává více vody a stopových prvků.A ovoce, jak se ukázalo, je mnohem chutnější, pokud takto krmíte rostlinu.Prvním krmením jsou kuřecí trus s rozlitím půdy a poté se použije popel, humus.

Jednoduchost procesů nesnižuje účinnost vůbec.Hlavní věc je vybrat tu správnou odrůdu a péči o rostliny, sledovat růst, živit se včas.Nejvhodnější je aplikovat hnojivo každých 7-14 dní.Výsledkem jsou 3 kbelíky ovoce z jednoho keře.Působivé!

Video o zvýšení plodnosti lilku ve skleníku

Venkovní pěstování