Jak rychle zavřít díru v kovovém sudu a použít ji v zemi

Sudy z plastu a kovu jsou jedním z nejužitečnějších nástrojů v chalupě.Zahradníci znají mnoho způsobů, jak používat kontejnery a více urážlivé, když se v boku nebo dole objeví díra.Nevyhazujte ihned inventář, existuje několik možností pro renovaci a opravu, stejně jako použití netěsných sudů, aby se kontejner nechal sloužit dalších 20 let.

Obsah

Způsoby použití kovových sudů ve venkovském domě

Kromě standardní sedimentace vody, spalování odpadků a výroby venkovních kamen, grilu, existují také možnosti použití užitečného nástroje:

]
 1. WC .Bude to obvyklá „toaleta“ jako žumpa.Udělejte několik dalších děr podél dna a obvodu, kopejte do díry, položte odtok na dno a spusťte tam sud.Umístěte úhledný design na ochranu před deštěm - hotovo.
 2. Umyvadlo .Velká kapacita umyje celou rodinu.Stačí do otvoru, který se vytvořil, zasunout kohoutek, umístit hlaveň na podstavec a připevnit dřez.
 3. Pokud vybavíte horní část hlavně sedadlem, získátezahradní nábytek .Z důvodu stability by měl být uvnitř kontejneru umístěn pár cihel.
 4. Míchačka na beton .Je velmi užitečný pro opravy a stavební práce.Umístěte hlaveň na bok, zabudujte míchací mechanismus a nemusíte utrácet peníze za pronájem drahého vybavení.

Jak opravit prasklinu v sudu?

Trhlina na zdi nebo na dně se snadno opravuje.

Algoritmus je následující :

Doporučujeme přečíst:
 • z vnějšku, zakryjte trhlinu vodotěsným lepidlem nebo roztavenou pryskyřicí;
 • navrstvené na horní vrstvu pryžové tkaniny nebo kusu skelného vlákna;
 • pokrytí náplasti jinou vrstvou lepidla nebo pryskyřice;
 • zevnitř také pokrývají oblast mezery pryskyřicí.

Před začátkem práce se ujistěte, že jste očistili rez a odmaštěli kovový povrch.

Je kovová hlaveň užitečným nástrojem pro dávání?
Výsledky
Načítání ..

Další možnost :
 • zakryjte trhlinu ve spodní části jílem zředěným ve vodě - nejprve vykopte otvor, do kterého se nalije voda a naplní jíl, a pak tam vložte sud;
 • , aby kontejner stál pevně, položte na dno jámy několik cihel nebo kamenů;
 • , jakmile hlína vyschne, vytvoří se na dně nádoby silná vrstva, která ani neumožňuje průnik vody.

Tato kapacita vydrží dlouho.

Obnovení sudu celofánem

Když se vytvoří malé otvory, jsou utěsněny svařováním za studena nebo univerzálním tmelem, tmelem na okna.Když se vytvoří díry, použije se celofán.

Postup :

 1. Vezměte proužek hustého celofánu, nejlépe ve formě trubky.Vystřihněte kus na výšku nadrozměrné hlavně.
 2. Přeložte jeden okraj filmu, vložte pod něj noviny a také přikryjte celofán novinami shora.
 3. Žehlete železo, roztavte okraje tak, aby nedošlo k spálení děr ve fólii.
 4. Ochlaďte celofán, odložte noviny a narovnejte film - z dýmky jsme dostali vynikající pytel, který se vloží do hlavně.
 5. Nejprve vyzkoušejte těsnost vaku na sáčku - vylijte trochu vody, pokud neteče, pak jej můžete vložit.Existují díry, řezané svařované okraje a postup lepení opakujte znovu se žehličkou.

Při ukládání sáčku do kontejneru je nutné rozprostřít celofán co možná nejhustěji podél stěn, aby nedocházelo k vráskám.Použijte pro jakýkoli účel, ale když berete kbelík s vodou z nádrže, musíte být opatrní, abyste se neroztrhli.

Metody utěsňování otvorů v sudu

Existuje mnoho možností pro opětovné oživení kontejnerů, zvažte nejjednodušší a nejpřístupnější pro každého pána.

Jako prostředek, který je k dispozici, je užitečné všechno, co je v zemi:

 • Lepidlo .Utěsněte dno nebo zeď jako pneumatika automobilu.Nejprve vysušte nádobu, očistěte ji od rzi a poté odřízněte kousek kola z kola kola a nalepte moment do mezery.Zevnitř zakryjte otvor zahradním var.
 • Modlete se .Volba vhodná pro velké otvory.Znovu očistěte rez analepte hustou látku na dehtu, pak další vrstvu pryskyřice a máte hotovo.Roztavte pryskyřici, rychle se přilepí na železo.Pro pohodlí a odolnost, s pryskyřičnou chůzí po obou stranách hlavně - zvenku i uvnitř.

Aby nové kovové kontejnery vydržely dlouhou dobu, doporučuje se před operací namazat zahradním lakem na švech, dole a po stranách.

 • Těsnění hlínou .Tento způsob je popsán výše a jedná se o ponoření dna hlavně do jílové směsi, dokud se vrstva zcela nevysuší.A aby se vyloučilo jakékoli riziko úniku, nainstalujte nádobu do díry s jílem, kde bude stát navždy, například pro zavlažování.V tomto případě jílová hmota vyplňuje jímku, kde je umístěn kontejner, suchá jíl (nebo mírně vlhká) se nalije z dna zevnitř a zhutní.Po zaschnutí kontejneru určitě nebude chybět ani kapka vody.
 • Silikon na plasty .Lepicí tmel lepí dobře a pevně všechny otvory na plastu.Nejprve povrch odmastěte mýdlovou vodou, poté jej osušte a štěrbinu důkladně opláchněte vrstvou tmelu.Po zvětrávání z kyseliny silikonové octové bude oblast obnovy vypadat jako gumová náplast - to je ošklivé, ale trvanlivé.

Další možností utěsnění je odstranit dno otvorem a současně odstranit horní část.Ukázalo se, že je to „trubka“ z odolného kovu, která je užitečná pro spalování odpadu nebo smažení masa.V obou případech potřebujete gril - lze jej svařovat z tyče s průřezem až 10 mm, spojenou drátem.

Tam postavil kontejner na několik cihelodpadky jsou vyhozeny a v prostoru mezi zemí a hranami je oheň - mřížka shora nedovolí létat popelem, silné kovové stěny udržují teplo.

Není vhodné používat svařovací stroj při utěsňování otvorů - stěny nádoby nejsou tak silné, aby vydržely teplo.Během tohoto procesu se stěny vypálí a objeví se ještě více děr.