Jak rychle opravit díry na síti proti komárům sami, aniž byste utráceli spoustu peněz

Pokud byla síť proti komárům roztržena ptáky nebo samotným majitelem, není obtížné obnovit plátno vlastníma rukama.Obecně platí, že existují pouze dvě možnosti - zakoupení nové nebo opravy chyb.Vzhledem k významným mezerám je snazší koupit plátno a přetáhnout ho po celé oblasti.Podívejme se na možnosti opravy sítě proti komárům.

Obsah

Oka z pletiva

Je vhodný kus stejné tkaniny, který je šitý velmi tenkou jehlou.Je odebrána kapronová nit a jehla je zaseknuta v otvorech oka.Další otvory nebrání rozlití látky.

Nášivka z bavlněné vložky

Algoritmus pro provádění práce je stejný jako v případě síťoviny, ale vytvářejí záplatuz kousku jemné hmoty.Vezmou si lehký ubrousek, oříznou kus o něco větší než je velikost díry a zašijí ho.

Oprava tylů

Tyl je vhodný pro úplné tažení celého rámu a náplasti.Místo šití se používá lepidlo.Tyl leží obzvláště dobře na základně lepidla, ale kus je vybrán s nejmenšími otvory.

Už jste někdy museli proplétat díry do sítě proti komárům?
Výsledky
Načítání ...

Darning

Šití okrajů díry pomůže pouze tehdy, pokud je vyříznete, pokud lze okraje spojit bez napětí.Šitý nitkou kapron a je odebrána nejtenčí jehla.

Scotch tape

Nejjednodušší možností opravy je utěsnit otvor páskou.Náplast vydrží až do prvního silného deště, ale přesto zachrání před komáry a midges.

Lepicí náplast

Vezměte tkáňovou lepicí náplast, odřízněte kus a přilepte k síti.Obzvláště odolná a vodotěsná náplast bude trvat celou sezónu a zbývající druhy po první dešti spadnou.

Speciální páska

Prodávají lepicí pásku v rolích, jsou levné, opravují se dobře a po dlouhou dobu.Chcete-li síť obnovit, odřízněte pásku požadované velikosti, odstraňte ochranný papír a přilepte adhezivní podložku na síťovinu.