Jak pověsit podkovu v domě, aby přilákala bohatství a štěstí

Mnoho obchodů se suvenýry a obchody dnes prodávají starověké slovanské amulety - podkovy.Ale staří lidé si pamatují, že nejlepší ochranou je podkova nalezená na poli.Pokud je jich však tolik, proto si kupujeme domácí „strážce“ štěstí a míru.Nestačí přinést podkovu domů, musí být správně umístěna.

Obsah

Proč je podkova považována za symbol prosperity a štěstí

Skutečnost je taková, že pouze bohatí koně byli podkovy podkovy s kovovými podkovamilidí.Rolníci raději krájeli kopyta koní, ale takový odchod se nehodil k plnokrevným klusákům.Proto podkova mohla létat pouze z kopyt koně koně bohatého.Proto jsou zdroje uznání symbolu jako talismanu bohatství a nečinného (šťastného) života.

Někteří čarodějové se domnívají, že podkova připomíná mladý měsíc - čas růstu, kdy se můžete spiknout o bohatství.Odtud pocházela víra - nalezení podkovy v životě bude doslova ve všem.

Věříte v lidová znamení a mystické zvyky?
Výsledky
Načítání ...

Rohy nahoru a rohy dolů ​​

Existují jasné pokyny, jak zavěsit podkovu:

  1. Pokud zvednete rohy, dostanete „misku“, v domě bude prosperita a prosperita.Mísa by měla být zavěšena pouze zevnitř domu nad dveřmi.
  2. S rohy dolů se podkova stala „kopulí“ a chrání obyvatele domu před nepřízní osudu.Takže maskot visí nad dveřmi před domem.Nyní se lidé se zlými úmysly nedostanou do bytu nebo domu a ti, kdo vykreslují zlé myšlenky, zapomenou na všechny své intriky, když překročili práh.
Doporučujeme přečíst:

Co pověsit podkovu

Po vymezení tvaru talismanu potřebujete vědět, jak a co zavěsit amulet.A také zde platí pravidla:

  • Na procesu by se měla podílet celá rodina.Majitel předává podkovu všem členům domácnosti, je třeba držet talisman v jeho rukou a předávat dál.Takový rituál dává podkově energii všech členů rodiny, podkova začne „rozpoznat“ svou vlastní.A kousek magie přechází od talismanu k lidem - obrana bude silnější.
  • Pokud zavěsíte podkovu na provázku, jedná se o respekt k „koni“ - šelmě, která byla ve slovanské mytologii vysoce ceněna.„Bílá klisna“ dá obyvatelům domu milost - bohatství a mír v rodině.
  • Hřebíkový hřebík uprostřed.Je to druh rituálu dobývání koně přes podkovu.Majitel tedy nutí zvíře, aby věrně sloužilo pouze sobě, své rodině.
  • Nehty přes všechny otvory.Nejsilnější rituál, který spojuje podkovy s domem.Obvykle jsou tolik jako díry v amuletech.Nyní jsou všechna kouzla zaměřena pouze na dům a obyvatele - v životě jistě přijde jasný pruh.

Neměli byste pověsit pohanský symbol vedle pravoslavných ikon, předmětů jiného kultu.Pokud na krku nosíte malou podkovu (ne s křížem), pak bude mít osoba štěstí při všech svých snahách.