Jak použít konvenční zástrčku k zamknutí dveří, kdo by si myslel

Ochrana osobních údajů.Kolik v tomto slově.I ti nejsociálnější lidé někdy chtějí odejít do důchodu, aby se nikdo neobtěžoval.Za tím účelem přišli s dveřmi vybavenými zámky.Zde si u předních dveří můžete být zcela jistí - jsou silné a trvanlivé, mají dobrý zámek, který se stane překážkou vniknutí.

Ale z různých důvodů všechny končí v místnostech, které nejsou vybaveny zámky, takže dveře se nezamykají.V každém okamžiku může někdo vstoupit bez klepání, což je nepříjemné.

Obsah

Kdy bude zástrčka užitečná?

Vidlička není jen příbor.Několik akcí může změnit zástrčku na přenosný zámek, který opravdu funguje.Pomáhá se zamknout ve svém pokoji a bude skvělou pomocnicí v zemi, při návštěvě s přenocováním nebo v hotelovém pokoji.

Bydlení v hostelu je stále mouka.Dveře nejsou vždy vybaveny zámky a často se rozbijí, což přispívá k toku hostů.A riziko ztráty věcí se zvyšuje.A tady pomůže domácí zařízení.

Chcete se vždy cítit v bezpečí?Pak se vyzbrojte vidličkou.Určitě ne jako sebeobrana!

Algoritmus pro přeměnu vidlice na zámek

Takže pojďme to za to, že už vidličku máte.Co budeme dělat dál?Další tabulkazařízení - se zuby musí být umístěno v otvoru západky držadla.Zuby vidlice by měly vstupovat do otvoru do maximální možné hloubky.

Po dosažení maximálního limitu je to označeno značkou nebo něčím jiným, co vám umožní vytvořit explicitní a viditelné značky.

Pak musí člověk najít svěrák.Upínají zástrčku přesně podél nakreslené čáry se značkou.Dále je třeba pomocí kladiva ohnout zuby přesně o devadesát stupňů.Hlavní věcí je nevytrvat silně a netlačit tvrdě, můžete zničit zástrčku a budete muset začít vše znovu.

Po použití pilníku se rukojeť odřízne na místě přímo nad hlavou.Přenosný zámek je téměř připraven, zbývá jen málo.

Zkontrolujeme budoucí zámek: musíte mezi zuby zpravidla vložit řezanou rukojeť, zpravidla jde, ale s malým úsilím.Pokud je velmi těsný nebo jej nelze vůbec vymáčknout, doporučujeme jej trochu do souboru nebo smaragdu.

Bereme zátku
Zkontrolujte hloubku hradu
Označte, kolik zubů vstoupí
]

Převádění značek na všechny zuby
)
Upevněte zástrčku ve svěráku
Ohybujeme se podél vyznačené čáry o 90 stupňů

Toto je výsledek, který byste měli získat
Viděl jsem vidlici
) Zkontrolujeme, jak rukojeť vstupuje mezi zuby, nejlépe pokud s mírnou těsností

Instalujeme ji do zámku
Pilovaná rukojeť z vidlice uzamkne zámek
Takový zámek můžete nosit s sebou

Jak používat?

Výsledné zařízení lze použít okamžitě po výrobě.Před použitím je třeba kombinovat dvě části, jak jsme popsali výše.Dále musíte do otvoru pro západku vložit zuby.Problémy s tím obvykle nevznikají.A samotná rukojeť ze zástrčky se používá jako zácpa.To je vše.Teď nikdo nebude schopen vyrušovat a překvapit!