Jak neztratit nashromážděné „Děkuji“ od Sberbank

Každý klient Sberbank s největší pravděpodobností slyšel o programu „Děkuji“ - jedná se o bonusový systém, který zaručuje přijímání bodů z každé platby kreditní kartou.Body se hromadí na účtu a pak mohou platit za zboží v obchodech nebo jiných organizacích - partnerech Rady bezpečnosti Ruské federace.Platby se provádějí ve výši 1 bod = 1 rubl.

Program funguje dlouho, uživatelé jsou spokojeni - další způsob, jak ušetřit peníze, nikomu neublíží.Banka je také potěšena, že dostává svou provizi z bezhotovostních plateb.Existují však některé problémy, které se pro držitele karet stávají problémem.Zejména vstupem do programu je dohoda s veřejnou nabídkou banky, a tedy uzavření dohody.Studovali jste smlouvu?Pečlivě si přečtěte plné znění dokumentu zveřejněného na oficiálních stránkách Sberbank?Pokud ne, nebojte se, ztratíte všechny bonusy, smlouva jasně stanoví body, ve kterých dojde ke zrušení „děkuji“.Pojďme se na všechno podívat podrobněji.

Obsah

Zneužití programových pravidel - vyloučení klienta z počtu účastníků

Co lze považovat za zneužití:

  • Neexistuje žádný doklad potvrzujícískutečnost, že se uskutečnil nákup, ke kterému došlo k přírůstku bonusu.Pravidla určují povinnosti klienta, který věrnostní program přijal.Jeden z nich- uložení dokumentů, pomocí kterých si můžete ověřit akvizici.Banka však může vyžadovat originály šeků a vy jako účastník programu se zavazujete, že je předložíte do 5 pracovních dnů.Udržujte tedy své šeky alespoň týden, nebo dokonce více, aby vás banka, která se rozhodne zkontrolovat integritu klienta, nepřekvapila.Soudní praxe týkající se stížností klientů, kteří podali žalobu na zbavení bonusů, nepřinesla pozitivní výsledky: souhlasí s podmínkami, plní povinnosti.
  • Klient se do 30 kalendářních dnů ode dne přijetí oznámení o zablokování (dočasného) svého osobního bonusového účtu nemůže z důvodu ověření odvolat.To je také uvedeno ve smlouvě a banka má právo dočasně zablokovat účet, pokud je třeba ověření.Současně je uživateli karty, který připojil systém „děkuji“, zasláno oznámení, které uvádí termín pro kontaktování finanční instituce za účelem vyjasnění okolností, které banka považovala za podezřelé.

Oznámení nelze ignorovat.Po 30 dnech bude bonusový účet resetován na nulu, všechny body budou spáleny.

Časový limit pro použití bonusů vypršel

Není to také jednoduché:

  1. Bonusy vyprší 36 měsíců od data přírůstku.Poté jsou body spáleny, protože je klient nepoužil.Dříve zaměstnanci banky odesílali klientovi zprávu, že jeho bonusové body budou brzy obnoveny.
  2. čpohyby na kartě, která je registrována v bonusovém programu.Období absence peněžních toků je 12 měsíců.Je lepší použít kartu čas od času, pokud se body již nashromáždily dostatečně.

Aby nedošlo ke zrušení účtu, nezapomeňte zkontrolovat kumulaci bonusů a použít kartu.

Ještě lepší je přečíst si smlouvu s bankou, aby bylo možné přesněji pochopit, jaká práva a povinnosti má klient, který se účastní bonusového programu „Děkuji“ od Sberbank.

Používáte bonusový systém „Děkuji“ od Sberbank?
Výsledky
Načítání ...