Jak mohu zvýšit svůj důchod o 2 500 rublů

Příspěvek na důchod 2 500 rublů.nebude to zbytečné, zejména proto, že každý starší člověk může dostávat peníze.Chcete-li to provést, budete se muset vypořádat se svými vlastními výhodami a nahradit je hotovostními platbami.Taková žaloba je zakotvena v zákoně: v roce 2005 vstoupily v platnost změny, podle kterých má důchodce právo nahradit splatné dávky peněžitým příplatkem.

Žádost o zpeněžení dávek by měla být podána každý rok do 01.10. V takovém případě se začnou vydávat další finanční prostředky od začátku následujícího roku.Pro vrácení výhod bude také nutné napsat prohlášení FIU.Dokument je psán jednou a akce pokračuje ve výchozím nastavení, dokud se důchodce nerozhodne změnit pravidla.Pro zpeněžení výhod budete muset FIU poskytnout pas, SNILY, dokumenty o právu na dávky.

Obsah

Kdo může nahradit dávky penězmi

Skupina zahrnuje:

  • Důchodci, kteří po dosažení věku odcházejí do důchodu za zaslouženého odpočinku;
  • Zakázáno;
  • Rodiny uznané jako rodiny s mnoha dětmi;
  • Veteráni práce;
  • Samice vychovávající děti;
  • Děti se zdravotním postižením;
  • Veteráni bojů.

Pro každou skupinu občanů existuje určitý seznam dávek , z nichž některé lze nahradit platbami v hotovosti.Jsou to: lázeňská léčba, poskytování léků, cestovánív dopravě.

Peněžité dávky

Vzhledem k výhodnosti nahrazení bezplatných služeb penězi se ne každý důchodce rozhodl odmítnout například léky.Pokud nepotřebujete pravidelně brát prášky, injekce, pak monetizace výhod má smysl.

Daleko od toho, aby každý starší člověk mohl cestovat do sanatoria, lze tyto výhody zpeněžit také jako bezplatné cestování v dopravě, ale pouze pro obyvatele malých měst -města jsou taková výhoda nutná každý den.

Ukazuje se, že pokud starší osoba nemá závažná chronická onemocnění, příbuzní žijí v blízkosti a obchody jsou v docházkové vzdálenosti, má právo nahradit většinu preferenčního ustanovení finanční platbou.

Všechno by však mělo být posuzováno individuálně a poté by se mělo jednat v souladu s pravidlem stanoveným zákonem: prohlášení pro FIU a očekávání prvních plateb.Připomeňte si datum podání žádosti o zpeněžení dávek do 1. října každého roku.

Převedete výhody na peníze?
Výsledky
Načítání ...