Jak chránit sazenice před vysycháním a poškozením

Abyste získali silné sazenice, musíte se postarat o vlhkost, denní světlo a teplotní podmínky sazenic.Zatímco klíčky jsou malé, plastové kelímky nebo sklenice na ně stačí - zakryté a vlhkost v půdě zůstává po dlouhou dobu.

Mírně rostoucí rostliny, pěstování a starosti: kočka se snaží skočit na okenní parapet, není dostatek místa pro boxy, sazenice hoří nebo jsou příliš vlhké.Zde je několik tipů, jak řešit problémy nejjednodušším způsobem:

  • Plot z mříže zachrání kočku od kočky.Takové plastové mříže jsou v obchodech a jsou určeny k pokládání na dno dřezu.Kočka nemůže vydržet plot, ohne se - kočka spadne.A malé buňky neumožňují vypustit tlapku do rostlin.
  • Pokud uděláte stranu vyrobenou z kartonu - postavte na stranu protilehlou ke sklu krabici, je vhodné na tuto stranu přitáhnout fólii.Světlo z okna se odráží od fólie, denní světlo se zvyšuje a všechny rostliny dostávají dost slunce.

Setkali jste se někdy se sušením sazenic?
Výsledky
Načítám ...
  • Žehlicí prkno pomůže rozšířit parapet.Umístěte vedle okenního parapetu, vodorovně zarovnané nebo mírně zvednuté - hotovopřistýlka.Pokud muž v domě ví, jak pracovat s nástrojem, nechte jej vyrobit skládací polici od okraje parapetu.
  • Dvojice matných plastových sáčků zachrání půdu před vyschnutím.Řezejte, zakrývejte celou rovinu, háčky na okrajích krabice na kolíčky na prádlo.To je možné s nepřetržitým filmem, ale dělají pouze perforace pro ventilaci.V pytlích není nutná perforace, ve společném prostoru dvou listů celofánu je dostatečné větrání.
  • Abyste zabránili „usazování“ filmu na sazenicích, nalepte do země sushi tyčinky nebo tužky.Výška je stanovena růstem sazenic plus 2 cm. Fólie bude ležet na vrcholcích tyčinek a nebude drcení sazenic.

Nyní můžete bezpečně opustit sazenice po celý den nebo několik dní - kočka se nedostane a vlhkost ranního zalévání zůstane až do večera.Zalévání by mělo být provedeno pouze ráno a večer - během dne během intenzivního slunečního tepla, nemůžete jej zalévat, rostliny budou hořet.

Pokud potřebujete odejít na delší dobu, spusťte kontejnery se sazenicemi do velké nádoby s vodou (umyvadlo).Voda by měla být dva prsty od dna krabice.Nyní samotné rostliny dostanou dostatek vody.Vyjměte krabici s rostlinami z osvětleného okna.