Efektivní a bezpečné způsoby, jak se zbavit potkanů ​​v kuřecí bedně

Pokud jsou v kuřecím koši krysy, počkejte na potíže.Škůdci pohlcují vejce a kuřata, hlodají díry v kůži a stěnách a infikují ptáka chorobami.Chcete-li se zbavit krysy, majitelé se mnoha způsoby.Budeme rozumět nejúčinnějším možnostem, jak se zbavit, a důvodům výskytu hlodavců v domě.

Obsah

) Odkud pocházejí krysy v kuřecí bedně?

Družstvo je vždy teplé, lehké a uspokojivé - to je vše, co myši a krysy potřebují pro pohodlnou existenci.Proto byste neměli oplachovat pár myší, po nich přijde hejno dospělých a pak krysa.

Kromě kazení vajec, požití jídla a uškrcení kuřat infikují krysy dospělého ptáka.Z nich mohou být choroby přenášeny na vlastníky.Kromě toho není pohled na velkou a agresivní krysu v kuřecím mechu potěšením.

Je třeba vědět, že hlodavci jsou společenská, inteligentní a velmi mazaná zvířata.Jednoduché pasti, nástrahy zde nemohou dělat.Pokud to fondy dovolí, majitelé kupují repelery, které vydávají ultrazvukový signál.Za pár dní krysy odejdou a již se neobjeví, ale existuje mnoho dostupnějších způsobů, jak se vypořádat s škůdci.

Chemikálie

Účinná možnost eliminace škůdců, ale používejte chemikálie opatrně.Nejoblíbenější drogou je zookumarin.Granule se používají přísně podle pokynů.Nejlepší je skrýt návnadu v krabici s otvory - jako dospělý pták a kuřata se k ní nedostanou.

Kočky

Kočky a psi jsou vynikajícími lovci potkanů.Musí to však být skuteční řemeslníci, kteří hlodavce nepožívají, ale pouze je zabíjí.Navíc mnoho ptáků plemene kořistí, takže kuřata mohou také trpět.I když mazlíček neviděl myši a krysy, nechte ho chvíli zůstat v kuřecí bedně - značky, vůně zvířat je pro hlodavce jakýmsi nebezpečným signálem.

Máte v zemi kuřata?
  • ]
Výsledky
Načítám ...

Blackroot

Léčivá bylina se právem nazývá „krysa-krysa“.Vůně hlodavců hlodavců netoleruje.Aby škůdci opustili dům, na zdi viselo dost ošuntělých keřů a položilo je vedle krmítka, bidla.

Popel z pece

Čistý popel bez hřebíků je rozptýlen na dně kuřecího měchýře.Prach nepoškodí kuřata, koupe se v popelu, čistí peří od parazitů.Rýže je u potkanů ​​kontraindikována - způsobuje zažívací potíže.

Chléb s vodkou

Metoda není zcela známá, ale účinná.Krajíce chleba jsou namočeny do silné vodky nebo měsíčního svitu.Pak jsou rozloženy v krabici jako návnada.Vyměňujte drobky každý den.Po týdnu krysy opouštějí dům navždy.

Směs sádry a vápna

Dvě suché složky se smísí v jakémkoli poměru, poté se přidá mokrá návnada a položí se do krabice.Po jídle jedy začnou krysy pít vodu.Vlhká směs sádry bobtná, hlodavec zemře.

Semena Colchicum autumna

Rostlina je jedovatá, proto pracují pouze s rukavicemi.Semena, sekaná tráva a listy colchicum se smíchají s opečenými slunečnicovými semínky.Připravte si suchou (to je důležité) návnadu, nalijte ji do dna krabice s otvory a vložte ji do domu.

Colchicum ovlivňuje nervový systém škůdců, paralyzuje a způsobuje intenzivní žízeň.Krysy umírají.

Směs papriky

Jak jste bojovali proti potkanům v kuřecí bedně?
Výsledky
Načítání ...

Smíchejte lžíci různých druhů mleté ​​paprikya nalil se vedle pasáží krysy.Tato metoda je účinná, ale nebezpečná pro kuřata - mohou dýchat papriku a onemocnět.