Druhý život v botách, užitečných nápadech a životních hackech pro domov

Hostitelé různých velikostí kartonu nejprve ukládají „jen pro případ“, poté je ukládají na mezipatro, ale přijde čas a krabice začnou zabírat příliš mnoho místa.Nespěchejte vyhodit cenný materiál, krabice budou stále sloužit a vy sami budete překvapeni, kolik toho lze udělat z obyčejné krabice na boty.

Obsah

Nápady pro domácnost

Zdobené kontejnery vytvářejí vynikající dekorační doplňky a praktické doplňky nábytku:

 • Police .Krabice jsou připevněny ke zdi pomocí dna na nehty nebo lepidlo a vnitřní prostor lze použít pro knihy, vázy, hračky.
 • Dům pro domácí zvíře .Z několika krabic s vyříznutými otvory můžete postavit nejen vícevrstvý dům, ale také vynikající pohovku.
 • Podpora novin a časopisů .Chcete-li postavit stojan z nádrže, měli byste odstranit boční stěnu.Můžete lepit několik krabic dohromady a vytvořit tak vynikající organizátor pro dokumenty, časopisy, složky a další tištěné materiály.
 • Příslušenství pro koupelnové doplňky .Krabice potažená látkou je vhodná pro složené osušky, ubrousky a další drobnosti.Takové návrhářské gizmy stojí hodně peněz a díky „extra“ krabici zůstanou finance v rodinném rozpočtu.

Vyhodíte krabičky na boty?
Výsledky
Načítání ...
 • Kufry .Ploché koše pod botami, kotníkové boty jsou dokonale zdobené technikou decoupage.Trochu vytrvalosti a připravený elegantní kufr, který bude předmětem interiéru nebo úložiště věcí.
 • Police v otevřené knihovně .Regály jsou alternativou k jakýmkoli skříňkám a ke skrytí obsahu se hodí staré krabičky na boty.Složte do nich všechny drobnosti, oblečení, zavřete víko a položte na police stojanu - esteticky i prakticky.Mimochodem, ve stejných kontejnerech můžete ukládat nejen věci, ale také výrobky, nástroje, vlákna, tapety na tapety atd.
 • Organizátor kanceláře .Rozřízněte jednu krabici na polovinu (napříč), přilepte spodní části - je připraven organizátor dvou polovin.V jednom můžete ukládat pera, v ostatních pravítkách a tužkách.
Nápady pro dávání

Zde fantazie doslova nezná hranice.Z krabic dostanete:

 • Palety pro výsadbu rostlin .Semena cukety sázejte do nádoby naplněné zeminou.A pak s kartonem přejít na zahradu.Sklizeň bude snazší a lepenka změkne v zemi bez poškození půdy.Pokud si vezmete hustou lepenku, pak na konci sezóny můžete vyjmout krabici s cibulovými plodinami a přenést do domu na zimování.
 • Kontejnery na sazenice .Aplikace jako v předchozím případě, ale k setí do krabice semena rajčat, okurek.Po vyklíčení by sazenice neměly být naloženy do země, ale zasazeny přímo do krabic - pouze se zchladí a rychle se v zemi rozloží.
 • Baterky .Vyřízněte otvory v nádobách, nakreslete dráty a připojte žárovky.Připraveno lampa pro verandu.Pokud využijete malou kapacitu, vyrobíte lampu napájenou z baterie, vyjde přenosná svítilna.
 • piknikový koš .Doplňte velkou krabici s úchytkami, ozdobte materiálem a nemusíte kupovat drahý firemní koš - v domácím případě nebude všechno příslušenství zachováno o nic horší.
 • Přenosná lednička .Chcete-li to provést, vložte vnitřní část nádoby izolací fólie s fólií uvnitř.Vložte zmrazená nebo studená jídla, posypte suchým ledem - sendviče a grilování přežijí i mnohohodinový piknik.

K čemu jsou krabičky na boty a domácí spotřebiče vhodné?

Kontejnery jsou vhodné pro volně ložené výrobky a nitě, jakož i pro:

Co děláte s krabicemi na boty?
 • )
Výsledky
Načítání ...
 • Pro skladování nabíječek .Je nutné vyříznout otvory pro dráty a zatlačit všechny nabíječky dovnitř.Při nabíjení notebooku nebo smartphonu nemusíte hledat doma.
 • Předměty a příslušenství .Stuhy, gumičky, sponky do vlasů a další drobnosti se vždy ztratí a v krabici budou ležet a čekat v křídlech.
 • Konstruktory .Plastové sáčky pro LEGO a ostatní řemesla se neliší v trvanlivosti, ani jeden detail není ztracen v krabici.

Zboží pro kreativitu a oděv, svíčky a kosmetiku, klenoty a křehké služby - boxy jsou vhodné v každé situaci.A samozřejmě do nich můžete ukládat boty.Takže se nespěchejte na rozchod se starými kontejnery, mohou být velmi užitečné.