Dmitrij Medveděv znovu „potěšil“ Rusy.Co čeká Rusko v následujících 6 letech?

Před několika dny vydal premiér D. Medveděv prohlášení, které vyvolalo negativní emoce všech Rusů.Šéf vlády varoval, že v nadcházejících letech bude obtížné, a požádal všechny občany, aby se připravili na potíže.

Obsah

Plány rozvoje země na dalších 6 let

Projev pana Medveděva jasně vymezil období obtíží - následujících 6 let, které sjednotil předseda vládydo cyklu.Důvody obtíží při sankcích uvalených na Rusko ze strany partnerů z Evropy a Spojených států.Přidány jsou zde obchodní války, protekcionismus a mnoho dalšího.

D. Medveděv také slíbil rozvoj země, a to i ve „obtížných podmínkách“, které pro nás přicházejí v budoucnosti.Politik ujistil, že udělá vše, co bude v jeho silách, aby zlepšil životní úroveň obyčejných Rusů.V roce 2019 to nebude snadné, celý příští rok se přizpůsobí rozhodnutími, která dnes vyvinula vláda této země.

Doporučujeme si přečíst:

Očekávaný ekonomický růst

D. Medveděv hovořil o údajích ministerstva hospodářského rozvoje o ročním ekonomickém růstu 3%,s ohledem na očekávané výsledky pro rok 2021 se předpokládá zvýšení v důsledku potravinářského a chemického průmyslu, rozvoje strojírenství, rozšíření infrastruktury a stavebnictví.

Ale předseda vlády neřekl nic o osobnosti prezidenta, ačkoli období obtíží připadá na období prezidentského období V.V.Putin, který končí v roce 2024

Myslíte si, že po 6 letech je situace vzemě se změní k lepšímu?
Výsledky
Načítání ...