Dětské obklady do koupelny.Mnoho aspektů jednoduchého řešení

Existují alespoň 2 důvody, proč byste měli vytvořit neobvyklý interiér v koupelně pro vaše dítě.A pokud je v domě několik dětí, o to více stojí za to přemýšlet o koupelně s dětským interiérem.Dětská koupelna je místnost, ve které se dítě od útlého věku učí samostatně pečovat o své tělo a obličej.Pokuste se otočit postup čištění zubů, mytí nebo koupání ve vzrušující hře.

Vícebarevné barvy, kresby, kreslené postavičky, které si nemohou pomoci, ale upoutají pozornost a rozveselují dítě, jsou nejlepším způsobem, jak odstranit osobní hygienické postupy z kategorie nátlaku do svých oblíbených postupů.Děti vás určitě odmění za úsilí, které jste vložili do procesu přeměny běžné koupelny na dětskou koupelnu.

Obsah

Plánujete uspořádat koupelnu pro děti?

Nová zábavná taška pro dětskou koupelnu, která je v současné době plná stavebních trhů, je samozřejmě nejlepší volbou.

Při výběru dětských obkladů do koupelny by to mělo být především bezpečné ve všech kategoriích.Další nezbytná podmínka - neměla by být šedá, přísná a nudná.

Dlaždice pro dětskou koupelnu a její specifické funkční oblasti by měly být vybrány odlišně.Na stěnách je lepší lesklá keramická deska.

Ale podlaha v koupelně by neměla být kluzká.Zde potřebujete dlaždice bez emailu a lesku, s určitou skupinou odolnosti proti opotřebení, v našem případě je to 2 skupina.Správný výběr obkladů pro koupelnu a souvisejících materiálů, jako je vodotěsné lepidlo a tmel, je následně plně kompenzován zachováním zdraví, dobrou náladou a dlouhou životností koupelny.

Úspěch přichází pouze pro odborníka

Je samozřejmě dobré, když potřeby odpovídají možnostem.Při neexistenci možnosti pokládky nových obkladů lze vhodný interiér pro dětskou koupelnu vytvořit jednoduchým nanesením běžných nálepek na obklady do koupelny.

Pro zdobení stěn dětské koupele má sortiment obchodů obrovský výběr různých materiálů.

Existuje mnoho vinylových samolepek, barevných obrázků a dokonce objemných hraček různých stylů a témat.

Například klukům se mořské téma opravdu líbí.Piráti, námořnictvo, mořské příšery a modré - modré barvy - vhodný dekor pro chlapcovu koupelnu.Všechny barvy a cestovní atributy (lodě, skořápky, písek) to udělají.

Ale dívky takto vidí vlastní koupelnu."Chci, aby moje koupelna byla velká."Chci sprchový kout s hráčem a malou vanou.A co je nejdůležitější, malý noční stolek s velkým dřezem.Ve sprše jsem se umýval hudbou a tam jsem byl pohodlný.Chci také, aby byly zdikresby dlaždic ve fialové a tyrkysové.A na dlaždicích jsou samolepky s princeznami a hrady. “Souhlasíte, ne příliš velké požadavky, zejména proto, že v koupelně je již položena dlaždice.Zbývá malovat a vyrábět nálepky.Nezapomeňte do tohoto procesu zapojit dítě.Bude mít příležitost podílet se na aranžmá a realizovat tam své nápady.

Co potřebujete vědět

Nebojte se fantazírovat.Všechny tyto a mnoho dalších samolepek na dlaždicích v koupelně si můžete vyrobit sami.To se děje docela jednoduše.Můžete dokonce použít kresby svých dětí.Stejně jako u každé jiné práce proveďte přípravnou fázi před obtiskem.Tradičním materiálem, který se běžně používá v koupelnách, jsou lesklé keramické dlaždice.Dlaždici dobře otřete, i když jste ji včera prali.Je lepší to udělat s alkoholem a pak s vodou.

Dlaždice je připravená a již vyschlá, můžete zahájit tvůrčí proces.Přemýšlíme nad návrhem a připravujeme šablony.Šablona je ošetřena aerosolovým lepidlem tak, aby neklouzala po povrchu dlaždice.Vezmeme štětce do našich rukou a naneste barvu na šablonu.Je zapotřebí speciální barva - na sklo nebo keramiku.Nechte uschnout a opatrně odstraňte šablonu z dlaždice.

Vytvoření vašich rukou úspěšně zůstává na dlaždici.Vzhledem k obecnému konceptu přeměny obyčejné koupelny na školku provedeme nálepku na dlaždicích v koupelněpo celé oblasti.Pro každou fázi práce existují osobní postavy, které jasně demonstrují výsledky.Dlaždice v dětské koupelně se po nálepce stává skutečnou Hermitage.Ve skutečnosti jste jako šablony na některých dlaždicích použili kresby svých dětí.

Dolů s monotónností

Dlaždice pro dětskou koupelnu, zdobené samolepkami s jejich oblíbenými postavami, přeměňovaly koupelnu bez uznání a nyní se skutečně stala dětskou koupelí.Samolepky na dlaždicích v koupelně nejsou jedinou možností.

Výkresy na dlaždicích také vypadají originální.Jsou to kresby, které mohou být skvělým doplňkem samolepek.

Nechte děti malovat dlaždice.Nechte je kreslit štětcem nebo jen rukama.To stimuluje jejich kreativní představivost.Rozmanitost jasných a světlých barev v interiéru dětské koupelny bude mít pozitivní vliv na náladu, nejen na dítě.Určitě zažijete radost ze spolupráce s dítětem.

A nyní každý den, v atmosféře rozkoše a neustálých pozitivních emocí, si dítě vyvine stabilní návyky, bude provádět každodenní hygienické postupy, bez slz a rozmarů.Výsledek je dosažen a velmi jednoduchá a cenově dostupná řešení!