Deset ruských měst s nejvyšší životní úrovní

Provádění srovnávacích hodnocení je jednou z oblíbených aktivit četných publikací a agentur.Tentokrát se „Ruský reportér“ pokusil porovnat ekonomiku, životní úroveň a mzdy, vývoj několika měst Ruské federace, aby vytvořil seznam osad, kde je nejlepší žít.Hodnocení vašeho města 10 měst.

Obsah

Tyumen

Roční růst ekonomiky je spojen s dostupností užitečných zdrojů v půdě regionu a příslušným nařízením orgánů země.Tyumen miluje a miluje své město.

Krasnodar

Druhé místo v hodnocení bylo dáno atraktivitou pro investory.Světově proslulé společnosti investují do rozvoje a výstavby infrastruktury.A obyvatelé a návštěvníci města vzdávají hold estetické přitažlivosti.

Rostov na Donu

Třetí místo na seznamu pro trvalý hospodářský růst.Proto je ve městě poměrně snadné najít výklenek pro podnikatele a otevřít si vlastní firmu.

Jekatěrinburg

Vysoká úroveň mezd je vysvětlena dobrým obchodem, ale průmysl upadá.Téměř všechny podniky vyžadují modernizaci, aktualizaci nejen technologických možností, ale také samotných budov.

Kazaň

Hospodářská situace je obtížná, existuje však velký příliv turistů.Každý rok přichází na návštěvu města velké množství turistů - a Kazaň je rád, že vám ukáže všechny jeho památky, kterých je zde mnoho.

Novosibirsk

Ve městě se snaží udržovat vzdělávací systém a poskytovat příležitosti pro rozvoj sportu.Ekologie milionáře je však upřímně špatná, bezpečnost je nízká, celkový vývoj je slabý.

Krasnojarsk

Pros: v SSSR vznikají městské podniky, všechny předpoklady pro rozvoj průmyslu.Nevýhody: vysoká míra kriminality, roční ekonomický pokles.

Perm

Vyhlídky na město na národní úrovni jsou vysoké, ale provedené reformy odhalily mnoho negativních aspektů.

Nizhny Novgorod

Možná můžeme říci, že se jedná o „město IT technologií“, existuje mnoho kanceláří specializovaných společností.A to je jasné plus a podnět k rozvoji.

Ufa

Jen málo pracovních míst je hospodářství podporováno příjmy z těžby ropy.Ale toto odvětví nám umožňuje předvídat zlepšení situace jako celku.

Zda či nesouhlasí se statistikami, je věcí obyvatel megalopolises.Ale zde jsou některé údaje, které budou také zajímavé.

Seznam měst, kde byl v roce 2016 zaznamenán pokles cen bydlení (vč. Na 1 m2):

 1. Moskva - 8,31%
 2. Novosibirsk - 7,35%
 3. Voroněž - 7,09%
 4. Krasnojarsk - 6,18%
 5. ]
 6. Jekatěrinburg - 6,08%
 7. Čeljabinsk - 5,69%
 8. Omsk - 5,55%
 9. Rostov na Donu - 5,43%
 10. Samara - 3,55%
 11. Nižnij Novgorod - 3,03%.

A nyní registr městských ukazatelů kvality života v sestupném pořadí pro rok 2017:

 • Tyumen
 • Grozny
 • Kazan
 • Petrohrad
 • Krasnodar
 • Ufa
 • Novosibirsk
 • Moskva
 • Krasnojarsk
 • Kemerovo.

Souhlasíte s tímto hodnocením?
Výsledky
Načítání ...