Co úskalí čeká na ty narozené v letech 1960 až 1970

Lidé, k jejichž narození došlo v letech 1960 až 1970, by měli být stejně ostražití, jako odcházejí do důchodu.Mnoho z nich již začalo vypracovávat dokumenty, byly jim přiděleny penzijní dávky.Realita se bohužel ukázala jako drsná - velikost platby nesplňuje očekávání.Proč se to stalo, budeme rozumět dále.

Obsah

Hlavní události penzionu

Občané, kteří chtějí odejít do důchodu v zaslouženém odpočinku, nyní se musíte začít starat o výši budoucích důchodových dávek.Postup pro podání žádosti o důchod je přísný a jasný, ale na osobu čeká spousta úskalí.

Je třeba podniknout několik kroků k odchodu do důchodu:

 1. Pečlivě si přečtěte informace uvedené v sešitu.Pokud byly zjištěny nepřesnosti, měli byste se obrátit na personální oddělení a odstranit chyby.
 2. Druhým krokem je získání výpisu z personifikovaného účtu.Je nutné pečlivě zkontrolovat všechny údaje poskytnuté zaměstnavatelem.
 3. Pokud mezi lety 2000 a 2001Vzhledem k tomu, že plat byl malý, je doporučeno vzít si potvrzení o mzdě za pětileté období do roku 2002.A tady může být zádrhel, protože zaměstnavatel už tam není, ale v archivu nejsou žádná data.
 4. Obraťte se na FIU a vyžádejte si konzultace, ověřeníposkytovaná dokumentace.

Podmínky jsou jednoduché, všichni občané, kteří odcházejí do důchodu, jdou tímto směrem.Ale absolutně v kterékoli z uvedených fází může nastat problém.To platí zejména pro občany, kteří se narodili v letech 1960-1970.

Problémy lidí v 60. a 70. letech 20. století.narození v důchodu

V 90. letech byl problém práce akutní.Pokud obecně, pak všichni přežili, jak jen dokázali.Mnoho lidí s vysokoškolským vzděláním šlo na trh, aby nakrmilo své rodiny.Pokud jde o oficiální zaměstnání, nebylo to vždy.Člověk často pracoval, aniž by provedl zápis do sešitu.

Od té doby mnoho podniků zkrachovalo, jiné zakrývaly své činnosti, v důsledku čehož lidé nemají způsob, jak získat potřebné údaje pro penzijní fond o jejich pracovních zkušenostech.

Doporučujeme si přečíst:
Úskalí samovyměny vodoměru a jak to udělat správně

Dalším problémem je, že od té doby mnoho státních organizací prošlo do soukromých rukou, změnila se jména, zúčtovací účty a další informace.V některých případech není třeba hovořit o obnovení dokumentace.

Občané narození v letech 1960 až 1970.jdou na FIU, aby požádali o důchod, a ukáže se, že neexistují žádné údaje o jejich pracovní činnosti, protože neexistují žádné společnosti, kde pracovaly, neexistují osvědčení v archivu, svědci nenajdou.Jako výsledek, minimumsociální důchod.

Rusové, kteří se narodili v 60. až 70. letech 20. století, se mohou při podání žádosti o důchod setkat s těmito okamžiky:

 1. Pracujte, aniž byste do pracovní knihy vložili odpovídající záznam.
 2. „Šedý“ plat nebo výdělky v obálce.
 3. Žádné údaje o počtu odpracovaných let.
 4. ​​
 5. Ztracené informace o pracovišti.
 6. Nízké odchodové body.
 7. Důsledky hospodářské krize devadesátých let atd.

Nelze se proti těmto problémům pojistit.Proto je lepší starat se o své blaho ve stáří a zjistit, zda je vše v souladu s dokumenty.

Také by vás mohlo zajímat přepočítání dětského důchodu