Co odborníci společnosti Roskontrol našli v oblíbených koláčkách

Odborníci společnosti Roskontrol jsou již zvyklí na nalezení inkluzí v potravinářských výrobcích, které pro nás nejsou vůbec užitečné nebo dokonce škodlivé.Kontrola sortimentu dortů prezentovaných na regálech ruských obchodů překvapila i profesionály - některé medové výtažky jsou „obohaceny“ velkým množstvím konzervačních látek, kvasinkových kultur a plísní.

Obsah

Co výsledky zkoušek ukázaly

Bylo testováno 5 značek :

  • Russian Niva,
  • Cheryomushki,
  • Cukrovinky Prokhorov,
  • Baker Street,
  • TAPE /Tortuff.

Dva druhy (Baker Street a Prokhorov's Cukrovinky) okamžitě šly na černou listinu.V koláči z cukrovinek Prokhorov překročil objem kvasinek 280krát povolený standard a v koláči z Baker Street je jednou ze složek forma plísní, jejíž objem je 10krát větší než je norma.

Ale nebuďte naštvaní a neodmítněte své oblíbené pochoutky, dezert ruské Nivy žádným způsobem neporušoval pravidla a výrobní standardy, je to také dobrá verze značky Cheryomushki a LENTA /Tortyuff.

Kupujete medový dort v obchodech?
Výsledky
Načítání ...

Nyní koupit kvalitní výrobkymusíte věnovat pozornost nejen době použitelnosti produktu, jeho složení, ale také doporučením profesionálů Roskontrol.Ještě lepší je, naučte se vařit medový dort svými rukama.Bude to chutné i bezpečné!

Domácí recepty na medový koláč