Co je primárně důležité a musíte si koupit v novém domě nebo bytě

Stěhování do nového bytu nebo domu je solidní záležitost, k přípravě které by se mělo přistupovat s menší zodpovědností, než jdete na turistický výlet.V tento významný den by měly být po ruce všechny náležitosti.Je důležité postarat se o náležitosti v případě, že nemáte vlastní majetek, pokud jste například dříve žili v pronajatém bytě a nejsou peníze na nákup všeho najednou.

Stojí za to okamžitě zabalit vše, co bude třeba poprvé, do samostatných krabic.Oblečení a další věci můžete vybalit později, což je nejdůležitější.Patří sem věci ke zlepšení místa na spaní, koupelna a kuchyň.Rodinné fotografie, figurky, dekorace, bytové dekorace, doplňky - to vše dělá život co nejpohodlnějším a domov je pohodlný.Starejte se však o své minimální pohodlí tím, že si koupíte nebo vezmete s sebou z předchozího bydliště ty nejdůležitější věci.

Plánujete předem, co musíte koupit v novém domově, nebo jste již na místě orientováni?
Výsledky
)Načítání ...
Obsah

Jídlo a pití

Po zhlédnutí hollywoodských filmů můžete vidět, že šťastní milenci, kteří se stěhují do nového domu, berou s sebou pouze láhev šampaňského a sklenice,na oslavu housewarming party.Ve skutečnosti není všechno tak jednoduché!Nebudeš plný alkoholu sám, zvláště pokud se pohybujete s dětmi.Proto se vyplatí starat se o jídlo a pití předem, abyste po vstupu nezačali nakupovat.

Je důležité brát výrobky, které nejsou náročné na skladovací podmínky.Můžete si například vzít čaj a kávu, těstoviny a cereálie, rychle se kazící ovoce, konzervované potraviny atd.Pokud to rozpočet dovolí, můžete vždy využít službu doručování teplých a čerstvých potravin.

Nádobí, rychlovarná konvice a konvice na nádobí

Je logické, že osoba, která právě koupila nemovitost, může mít omezený rozpočet.Nelze vůbec poprvé koupit sporák, lednici, kuchyňský set.Musíte se vyzbrojit minimální sadou vybavení a náčiní, v závislosti na počtu členů rodiny.A samozřejmě se musíte starat o to, co a jak budete vařit jídlo.

Nejlepší možností je pomalý vařič.Je to relativně levné, ale v něm si můžete uvařit první, druhé jídlo a dokonce i dezert.Pokud jde o nádobí, pak je vše základní - pár vidliček a lžiček, naběračka, nůž, nůžky, hluboké a mělké talíře, pár šálků.Tato sada bude stačit k zahájení.Na kávu a čaj budete potřebovat rychlovarnou konvici.

Doporučujeme přečíst:

Čistička vzduchu

Moderní trh nám nabízí širokou škálu užitečného zboží pro domácnost, ale ne všechnypři pohybu je lze považovat za základní.Pravděpodobně budete potřebovat čistič vzduchu, který vám umožní normalizovat úroveň vlhkosti, teplotu v novém bytě, vyčistit vzduch od prachu, zbavit se škodlivých mikroorganismů atd.

Oděvy, obuv

Není třeba okamžitě vytáhnout celý šatník nebo jít na velkolepé nakupování.Chcete-li ušetřit svůj vlastní čas, pomůže vám minimální sada nejnutnějších věcí.Například několik párů obuvi pro každého člena rodiny, sada domácích oděvů a dvojice souprav pro chodit nebo pracovat, pantofle.Nezapomeňte na žehličku a žehlicí prkno.Přesto je to lepší než kazit nábytek nebo nové parapety v novém bytě s horkou žehličkou.Nezapomeňte si vzít štětec na boty a špachtli.

Skládací kbelík

Čištění je nedílnou součástí života každého člověka.V novém bytě nebo domě se takový postup po osídlení stane hlavní nutností, ale je nepravděpodobné, že by pronajímatel přemýšlel především o koupi mopu, kbelíků, pánví, hadrů atd.Alternativou by mohl být mobilní a kompaktní skládací kbelík.

Prostředky osobní hygieny

Není nutné kupovat všechny výrobky první den.osobní hygiena.Můžete se omezit na to nejnutnější - žínku, zubní kartáčky a pastu, šampon, mul nebo sprchový gel, vysoušeč vlasů, hřeben, několik ručníků, toaletní papír.Zbytek lze zakoupit později.To zahrnuje základní domácí chemikálie pro čištění.Vezměte mycí prostředek na mytí nádobí, záchodovou mísu, pytle na odpad atd.

Lůžkoviny

V novém domě se můžete snadno obejít bez postele, kterou noví obyvatelé nahradí pohovkami nebo dokonce nafukovacími matracemi.Bez pohodlného polštáře, teplé přikrývky nebo přikrývky, prostěradel a polštářů však nebude pohodlný spánek poskytnut.Proto musí být všechny získány v první den přesunu.

Léky

Pokud je rodina velká, měli byste mít vždy po ruce lékárničku se vším, co potřebujete.Měl by mít prostředky na srdce, krk, teploměr, léky proti bolesti, sádru, jód, vatu a obvaz, něco z otravy jídlem - to je základní sada.Zbytek závisí na nemocech, které členové rodiny nejčastěji trpí.

Nástroje

V novém domě budete určitě muset zatloukat do hřebíků, sestavit nábytek, zavěsit nové osvětlení a spotřebiče.K tomu potřebujete nástroje pro základní domácí práce.V novém bytě se určitě hodí kladivo, štípačky, kleště, šroubováky a pásky.Můžete se vyzbrojit a pokročilejšídomácí spotřebiče, například vrtačka, bruska atd.

A samozřejmě, kde by to bylo bez nabíječek pro smartphony, tablety, notebooky a další drobná zařízení.Pokud máte domácího mazlíčka, musíte pro něj vzít základní věci pro péči a krmení - podnos, misku, límec a vodítko, výplň, jídlo, klec, hračku.Vše záleží na tom, jaké zvíře máte.Vypadá to, jak nejnutnější minimum vypadá, zbytek je podnikání, protože zpočátku to zvládnete bez skříní, televizorů, mikrovlnných troueb, praček.