Co by nikdo neměl půjčovat: známky a doporučení

Ezoterici se domnívají, že existují určité věci, které by si neměly půjčit ani těm nejbližším.Výsledky sociálního průzkumu ukázaly, že přibližně 38% populace se drží příznaků osudu, přibližně stejný počet negativně souvisí s těmito příznaky, 17% věří pouze v pozitivní příznaky a 5% bylo se ztrátou odpovědět.

Dokonce ani samotní vědci nemohou dát definitivní odpověď, ale existují víry, na které by se mělo stále pamatovat.Tak například existují určité položky, které se ostatním lidem nedoporučují používat.

Obsah

Jídla

Jakékoli talíře, kelímky, příbory by si ostatní lidé neměli půjčovat, aby je mohli používat, nebo si je vzít sami.Takové předměty snadno absorbují auru domu a není vždy pozitivní.

Doporučujeme si přečíst:

Šperky

Šperky přebírají energii svého majitele.Proto, pokud je někomu dáte, aby zvrhli, pak ztratíte zdraví a v budoucnu ztratíte šťastný život.Obzvláště se nedoporučuje půjčovat prsteny.

Oděvy

Oděvy nebo boty by si také neměly být půjčovány.Dobře pohlcují energii majitelů.Pokud je váš domov nositelný, aleuž to není nezbytná věc, lze ji prodat, ale je lepší to udělat po chvíli, poté, co jste ji měli na sobě.

Metla nebo koště

Tato položka slouží jako talisman finančního toku v domě majitele, takže pokud se rozhodnete půjčit metlu někomu, koho znáte, pak ve vašem doměcash flow bude narušen.A pokud jste stále dali koště pro použití jiné osobě, pak esoterici doporučují, abyste ho nevrátili zpět.

Sůl

Sůl také přitahuje dobrou energii.Pokud někomu půjčíte sůl, otevře se vaše biofield, čímž se rozpustí veškerá pozitivní energie.Proto byste neměli dávat sůl v dluhu, můžete požádat o malý poplatek, alespoň symbolicky.Nepropouštějte z rukou sůl.

Chléb

Nepůjčujte chléb, zejména pokud se rozhodnete dát poslední kus, protože se tím odsoudíte k chudobě.Ale pokud se stále rozhodnete chléb sdílet, nepřecházejte jej přes práh a nechejte jej alespoň kousek doma.

Mýdlo

Ezoterici nedoporučují vypůjčení mýdla.Pokud někomu dáte takovou hygienickou položku, je pravděpodobné, že se brzy s touto osobou budete hádat.Jednoduše to vymyjte ze svého okolí.

Často si půjčujete nebo půjčujete věci nebo peníze?
  • ]
Výsledky
Načítání ...