Čínské porcelánové dlaždice

Vysvětlení skutečného triumfálního procesí porcelánové kameniny po celém světě spočívá v možnostech tohoto materiálu.Málo materiálů má tak skutečně jedinečné vlastnosti, které umožňují vytvořit téměř jakýkoli povrch schopný odolat nejtěžším provozním podmínkám.Poptávka po něm neustále roste, v mnoha zemích produkují žulu, Čína není výjimkou a v současné době se stává jedním z jejích hlavních producentů.

Obsah

Vítězství a problémy s porcelánovými dlaždicemi ]

Podle primitivního názoru je nejjednodušší získat porcelánovou dlaždici.Hlínu je třeba vzít, smíchat s pískem, přidat několik dalších složek, smíchat s vodou.Výsledná hmota musí být umístěna pod lis a získat hotové dlaždice, které zbývají pouze ke spálení.

Nejedná se tedy pouze o primitivní, ale i nepravdivé stanovisko.Možná jsme v době před naším letopočtem vyrobili první vzorky keramických dlaždic.

K dnešnímu dni každý, kdo vyrábí porcelánové dlaždice - Čína, Itálie, Španělsko, Turecko, používá sofistikované, většinou automatizované zařízení.

Toto je jeden z problémů spojených s výrobou žuly.Dobré suroviny jsou potřebné v dostatečném množství a pro získání kvalitních produktů potřebujete sofistikované vybavení a personál, který umíFungují správně a přitom dodržují všechny požadavky technologie.

Pokud jsou však splněny nezbytné podmínky, výsledkem je vynikající materiál - žula.Rovněž se používá k dekoraci podlah a stěn v obývacích místnostech, průmyslových a kancelářských prostorech, fasádách budov a široké škále krajinných prvků.Je schopen odolat teplu a mrazu, mechanickým účinkům vyvíjeným tisíci nohou, které jimi prochází během dne, a udržovat atraktivní vzhled, aniž by vyžadovalo komplikovanou péči.

A často nezáleží na tom, kdo vyrobil tuto porcelánovou dlaždici - Čína, Rusko nebo Španělsko.Při splnění požadovaných výrobních podmínek výsledek plně splňuje očekávání.

Jaké porcelánové dlaždice jsou potřebné?

Porcelánová kamenina je dnes hlavním dokončovacím materiálem pro vytváření podlah a větraných fasád, což je typičtější pro průmyslové a komerční budovy.V obytných prostorech se podle statistik používají porcelánové dlaždice méně často.Porcelánové dlaždice z Číny jsou proto nakupovány ve velkých organizacích, aby vyhovovaly jejich potřebám.

Proč z Číny?Všechno je zde jednoduché a jasné, čínská porcelánová kamenina, často ta nejlevnější, poskytuje současně docela přijatelnou kvalitu.Nyní to však není jen kvalita a cena.V hlavní aplikaci (fasády a podlahy) nebudou všechny z nich nejoblíbenější z celé škály velikostí porcelánové kameniny.Takžepokud budou použity porcelánové dlaždice, Čína, nejoblíbenější velikost bude 600x600 dlaždic.

Důvodem je snadná instalace a účel místnosti.Pro obytné prostory jsou menší dlaždice lepší, ale pro komerční, jejichž velké plochy vyžadují výzdobu, bude tato velikost vhodná.

Pro výzdobu fasád lze použít porcelánové kamenné výrobky o rozměrech 1200x600, které Čína vyrábí, nebo v tomto případě jiná produkující země není důležitá.

Takový panel, i když je časově náročnější na instalaci, může okamžitě pokrýt významnou oblast a navíc se vyhnout účinku „plechu do klece“.Ze stejného důvodu (pohodlí a efektivita pokládky) je požadována porcelánová dlaždice 60x60, Čína, která zná potřeby stavitelů, jí pravidelně poskytuje takové dlaždice.

To jsou hlavně důvody popularity jednotlivých velikostí dlaždic.Je třeba pouze poznamenat, že porcelánové dlaždice jsou 600x600, Čína, jejichž cena je o „ekonomickou třídu“ nižší než cena výrobců v jiných zemích, kvůli tomuto faktoru existuje stálá poptávka.

Proč je čínská porcelánová kamenina?

Již bylo uvedeno, že při výrobě porcelánové kameniny existuje několik funkcí.A nakonec nezáleží vůbec na tom, kdo vyrábí porcelánové kameniny, Čínu nebo někoho jiného.Suroviny, práce, vybavení a dodržování výrobních technologií - to je základkteré zajistí příjem dobrých produktů.

Samozřejmě zůstávají dovednosti umělců, technologů a produkčních pracovníků, kteří jsou schopni vytvářet skutečná mistrovská díla.Nebudou to však jen porcelánové dlaždice, ale elitní výrobky, které lze srovnávat s uměleckými díly.Právě to jsou mistři Itálie a Španělska známí.A čínská porcelánová dlaždice úspěšně zaujímá výklenek v ekonomické třídě a neustále zvyšuje produkci.

Stačí říci, že v Číně se přibližně 2500 továren zabývá výrobou porcelánové kameniny a jsou převážně vybaveny italským zařízením.

Pokud jde o suroviny, byl v Číně objeven kaolinový jíl, který je jednou ze složek porcelánové kameniny.Čína tedy nemá problémy se surovinami.Práce je také levná, personál získává dovednosti a kvalita čínského porcelánového kameniny se zlepšuje a zlepšuje.

Navíc mnoho světových výrobců lokalizuje svou výrobu v Číně, přitahovanou levnou pracovní silou.Důsledkem toho je neustálé zvyšování produkce v zemi a vznik Číny jako vůdce v produkci keramické žuly v segmentu ekonomické třídy.Je pravda, že analogicky s rozvojem dalších průmyslových odvětví v zemi se očekává, že brzy bude také zahájena výroba elitní porcelánové kameniny Číny, o velikosti dlaždic 600x600.

Jaké porcelánové dlaždice vyrábí Čína?

Porcelánová dlaždice má širokou škálu typů povrchů (matná, prosklená,leštěné atd.) a kresby na něm.Může simulovat téměř jakýkoli materiál.Není proto překvapivé, že čínské porcelánové dlaždice jsou mramorované.

Doporučujeme přečíst:
[Návrh 59]

Rozsah těchto dlaždic je velmi rozsáhlý.Stačí zmínit porcelánové kameniny pro podlahu, Čína je připravena poskytnout jakýkoli povrch a vzor vhodný pro takové použití.

Totéž lze říci pro jakékoli jiné použití porcelánové kameniny.Porcelánové dlaždice přední Čína umožňuje všechny velikosti a typy.

Porcelánové dlaždice jsou jako každý vyráběny ve sbírkách.Požadavky na kvalitu hotových výrobků, které řídí výrobce, jsou podobné obecně přijímaným normám.Další věc je, že z nějakého důvodu nejsou vždy udržovány.To je velmi vážná nevýhoda, zejména s ohledem na stále rostoucí požadavky spotřebitelů na kvalitu a ambiciózní plány čínských výrobců.

Přesto však Čína například docela úspěšně vyrábí obklady z mramoru z mramoru, které jsou na trhu docela žádané.

Zde je rozhodující poměr cena-kvalita.Výroba porcelánových dlaždic Čína - cena je silným podpůrným faktorem - vyhrává konkurenci s ostatními výrobci a poskytuje přijatelnou kvalitu za nízkou cenu.

Na čínské výrobce porcelánu

Všechny výše uvedenéVýrobci porcelánu z Číny jsou spravedliví, ale jako vždy s jakýmkoli hodnocením je výsledkem průměrování různých parametrů.A pokud se čínské porcelánové dlaždice nakupují hromadně, je nejlepší znát skutečné postavení výrobce produktů mezi podobnými podniky.

Analýza provedená odborníky ukázala, že výrobky některých výrobců, například CIMIC, jsou v souladu s mezinárodními normami kvality.

Pro ostatní, ačkoli jsou ukazatele poměrně vysoké, některé z nich jsou nižší než stanovené normy.To může být důkazem, že v receptu nebo ve výrobní technologii jsou abnormality.Fyzikální a mechanické ukazatele jsou však obecně normativní.

Kromě toho by se mělo pravděpodobně brát v úvahu zaměření výrobce na zdokonalení výroby a zvládnutí nových technologií.Například jeden z těchto výrobců je keramika Foshan Flamenco.Byl jedním z prvních, kdo zvládl technologii fotografického tisku na porcelánové dlaždice.Umožňuje flamenco porcelánové dlaždice, Čína je země výroby, aby byla zajištěna stálá poptávka.Na fotografiích lze vidět některé vzorky podobných produktů.

Porcelánové kamenina vyrobené v Číně je jednou z možných možností výběru materiálů pro dekorace, například podlah a fasád.Její cena je poměrně přijatelná a kvalita odpovídá porcelánovým obkladům patřícím do ekonomické třídy.Může být použit v případech, kdy neexistují žádné nadměrné požadavky na kvalitu dekorace avzhled.