Bylo rozhodnuto o indexaci důchodů pracujících důchodců, je už dost života?

Ve Státní dumě Ruské federace zvažovali poslanci 3 účty, podle kterých by bylo možné vrátit proces indexace pracujícím důchodcům.Iniciativy podle IA Regnum byly zamítnuty.

Obsah

Kdo předložil návrhy na obnovení indexace

Návrhy byly předloženy opozicí současné vládnoucí strany - Komunistické strany, Liberálně demokratické strany a frakce Just Russia.Profilový výbor však nesouhlasil s návrhy opozice.

Je zajímavé, že komunisté představili projekt na úplné obnovení indexace pracujících důchodců.Zmínili se také o možné korekci velikosti pojistné části důchodu z důvodu změny ceny jednoho důchodového bodu (koeficient).

Stejnou iniciativu navrhlo spravedlivé Rusko plus přepočet výše pojistné části důchodu a výplata ztracených částek důchodcům za období od 1. ledna 2016 do 1. ledna 2016.

LDPR obecně navrhuje vrátit plnou indexaci a přezkoumat velikost pojistných důchodů a pevných plateb od 1. 1.1919.

Jak se stát staral o pracující důchodce

Iniciativy jsou dobré, a co je nejdůležitější, prováděny se skutečnou péčí.o nejzranitelnější části obyvatel Ruské federace - důchodci.Příslušný výbor však důrazně doporučil zamítnout všechny návrhy, které již byly v dolní komoře parlamentu.A poslanci hlasovali proti, podporující návrh vlády.

Pro naše občany bude zajímavé úřední přezkoumání všech tří návrhů, v nichž se uvádí, že pracující důchodci dostávají mzdy dostatečné k vyrovnání objemu indexace vyplácení důchodů.Ukazuje se, že stát jednoduše odmítl občany, kteří pracovali celý život a jsou nuceni pracovat v důchodu, aby se nějak živili.

Myslíte si, že stát je vůči pracujícím důchodcům spravedlivý?
Výsledky
Načítání ...