Bezrámové zasklení teras a zimní zahrady na klíč

Maximální propustnost světla a plné panoramatické zobrazení.Z tohoto hlediska je ideální bezrámové zasklení pro terasu.V moderním designu budovy získávají tato řešení pro zasklívací terasy stále větší oblibu.Použití tvrzeného, ​​nárazuvzdorného skla v konstrukci zasklení je klíčem k bezpečnosti a spolehlivosti.A bezrámové zasklení teras je velkolepou výzdobou, která dává budovám a strukturám prestižní a slušný vzhled.

Obsah

Zasklené terasy nejsou jen módním prvkem

Je zcela zřejmé, že zasklení teras je praktickou nutností v oblastech se silnými srážkami, výrazným zatížením větrem a sněhem, vysokou vlhkostí a náhlými změnami teploty.Jaké účinky lze dosáhnout po zasklení teras?

V první řadě - ochrana před povětrnostními vlivy a hlukem, nečistotami a prachem.Usnadněte používání a údržbu terasy.Například zasklení terasy posuvnými konstrukcemi umožňuje pohyb křídla během horké letní sezóny a zcela uvolňuje otvor pro světlo a čerstvý vzduch, což vytváří účinek otevřené terasy, čehož je zcela nemožné dosáhnout při zasklení jinými známými způsoby.

Za druhé, problémy s poskytováním režimů teploty a vlhkosti v přilehlých prostorách domu zmizí.

Pravděpodobnost kondenzace a plísní na stěnách obytných prostor se zasklením terasy se sníží na nulu.

Zatřetí, neexistence vertikálních stojanů a překladů na skleněné tabuli dává této konstrukci zvláštní sofistikovaný vzhled a eleganci, což výrazně zvyšuje, díky revizi, prostor v místnosti.Spoje skel s bezrámovým zasklením teras jsou zcela neviditelné, což je nespornou výhodou tohoto způsobu zasklení.

Ve čtvrté inovativní konstrukci, mechanismech a nábytkových prvcích se používají bezrámové zasklení teras, které umožňují co nejjednodušší a nejjednodušší otevírání a zavírání okenic.Funkčnost konstrukce je dána podpůrnými (horními a dolními) profily.

Vyrobeno z odolného, ​​ekologického materiálu (hliník, nerezová ocel, PVC atd.), Se zaručenou dlouhou životností, strukturální profilybezrámové zasklení teras poskytuje spolehlivost a snižuje riziko rozbití skla.

Konstrukční vlastnosti otevíracího mechanismu zvyšují ochranu před hackováním.Tvrdé sklo odolné proti nárazům, s tupými a /nebo broušenými hranami, chrání před zraněním a náhodným řezem.

V předposledním a znovu nejdůležitějším - zasklení teras - prémiové řešení, stylové a praktické.

A poslední je vaše rozhodnutí vydržetbezrámové zasklení vaší terasy je správné a aktuální rozhodnutí.

Zasklení - má jeden cíl, ale mnoho oblastí provádění

Zasklení zimní zahrady je jedním ze směrů zaměřených na poskytnutí maximálního pohodlí, pohodlí a harmonie s využitím zimní zahrady kdykoliroky, za všech povětrnostních podmínek, s výhodami pro rostliny a lidi.

Při zahájení výstavby průsvitné konstrukce zimní zahrady musíte vědět hlavně to, že pro stanovení rozměrů a tvaru zasklení je nutné vypočítat únosnost konstrukce.Správný výpočet zajistí stabilitu a spolehlivost zasklení zimní zahrady.

Hlavními prvky zasklení jsou: průsvitná střecha a svislé skleněné panely.Střešní rám zimní zahrady by měl být pevný a bezpečný a měl by brát v úvahu zatížení větrem a sněhem.V různých regionech jsou tyto ukazatele odlišné.Proto by měl být výpočet prováděn se zvláštní péčí, s přihlédnutím k místním podmínkám.

Doporučujeme přečíst:

Zasklení střechy zimní zahrady je složitý a časově náročný proces.Kromě kompetentně prováděného výpočtu únosnosti rámu je nutné přesně naplánovat sklon střechy, zabránit hromadění sněhu a vody a také provést její tuhou hydroizolaci.Dvojitá okna svislých panelů by měla být také vyrobena ze speciální trvanlivétvrzené sklo.Zasklení zimní zahrady je složitý technologický proces, ve kterém nejsou maličkosti.Svěřte to profesionálům a opravdu oceníte výhody.

Některé konkrétní tipy pro zasklení terasy v letní chatě

Zasklení terasy v letní chatě.Pokud jasně určíme, čeho chceme dosáhnout, bude k dispozici mnoho možností provedení.Žijete v zemi pouze v létě?To znamená, že nedochází k vytápění a zasklení terasy v zemi je jednoduché, dobře chránit místnost před srážkami a ohřát ji.Jedna možnost.

Další možností je, když se květináče a květináče nacházejí na otevřené letní terase.Řešením problému je zasklení terasy ve formě skleníkového skleníku.Na podzim můžete úspěšně umístit všechny rostliny a vybavit místo k odpočinku.Další možností je využití zasklení terasy k zajištění mini-hřiště.Zasklení teras, jejichž fotky jsou uvedeny níže, jasně ukazují možné možnosti zasklení.Dolů s monotónností!Vyberte si svou možnost.

Zkušenost, která pomůže zohlednit všechny fáze zasklení

Pozor!Zasklení zimních zahrad a teras pomocí praktických systémů propouštějících světlo je fázové řešení, které zahrnuje následující činnosti:

  • shromažďování počátečních údajů pro provádění výpočtů únosnosti konstrukce;
  • měření, výběr zasklení;
  • vývoj předběžného návrhu;
  • výběr profilů, zasklívacích prvků, součástímateriály a mechanismy;
  • objednávání a výroba staveb
  • instalace a montáž profilů a prvků propouštějících světlo.

Přestože je zasklení zimních zahrad a teras obtížné algoritmizovat, během práce může nastat příliš mnoho změn, dodržování výše popsaných kroků zajišťuje přesnost a kvalitu provedené práce.