Bezrámové zasklení, altánky a fasády.Vyplňte prostor světlem!

Jeden z moderních typů designu - bezrámové zasklení umožňuje vytvořit z jednoduchého altánu nejen útulnou a krásnou místnost, ale skutečný miniaturní pavilon, který se stane vrcholem každé zahrady.Pomocí tohoto typu zasklení můžete dát nový moderní vzhled nejen altánům, ale také verandám, letním kavárnám, grilům atd.

Technologie bezrámového zasklení se ve stavebnictví používá již více než 20 let, první stavby tohoto druhu byly postaveny před čtvrtstoletím ve Skandinávii.

V Rusku se metoda bezrámového zasklení používá přibližně 10 let, během nichž se mnoha lidem podařilo tuto techniku ​​ocenit.

Při navrhování budov architekti často používají bezrámové zasklení, protože tato technologie vám umožňuje nechat vizuální vnímání fasády harmonickým, aniž byste zakrývali struktury objemnými rámy.

Obsah
Bezrámové zasklení fasád - výhody
  • Benefit.Bezrámová technologie zasklení vám umožní obdivovat krásný výhled do okolí, aniž byste v místnosti vytvářeli vizuální nepořádek.
  • Spolehlivost.Vnitřní prostor zaskleného altánku bude spolehlivě chráněn před sněhem, větrem, deštěm a hmyzem.Tento systém je výborně větraný a v zimě nezamrzá ani nezmrazuje.
  • Snadné použití.TechnickéÚdržba systému je jednoduchá a pohodlná.Aby byly pohyblivé části v dobrém stavu, stačí jim několikrát ročně promazat silikonem.

  • Nádherný vzhled.Bezrámové zasklívací systémy vypadají skvěle na strukturách téměř jakéhokoli typu, zatímco se přirozeně a harmonicky hodí do jakékoli fasády.
  • Zabezpečení.U bezrámového typu zasklení se používá silné sklo o tloušťce 6 až 12 mm. Je schopen odolat silným nárazům větru a dokonce i mírným nárazům.Pokud se sklo rozbije, rozbije se na malé kousky s tupými hranami, což je pro člověka naprosto bezpečné.

Pozornost by se měla věnovat také pohodlí a snadnosti otevírání bezrámového zasklívacího systému pro trny.Okno lze zcela otevřít přesunutím skleněných tabulí do strany a jejich sklopením „knihou“ vedle zdi.První křídlo je otočné, zbytek lze posunout úplně a otevřít.Kromě toho, bezrámové kontinuální zasklení umožňuje pohybovat klapkami v jakémkoli úhlu, a to nejen přímým směrem, což je schopné zajistit úplné otevření okna, bez ohledu na jeho design.

Když jsou klapky otevřené, zabírají velmi málo místa a jsou bezpečně upevněny i při silných nárazech větru.Kromě obvyklých balkonů a lodžií se často používá bezrámové finské zasklenínávrh kanceláří, bytů, prodejen automobilů, výstavních hal a v poslední době - ​​pro altány, terasy nebo verandy umístěné v soukromých venkovských domech.

Druhy bezrámového zasklení

Bezrámové zasklení trnů, jejichž cena se může lišit v závislosti na typu systému, se dělí na dva typy:

    )
  • Bezrámové zasklení Panorama - skleněná křídla jsou posunuta na jednu stranu otvoru, kde jsou upevněna ve formě knihy.U tohoto typu konstrukce je možné křídlo otevřít pro ventilaci o 10 cm.
  • Bezrámové zasklení Metropol, ve kterém se křídlo pohybuje paralelně k sobě.U tohoto provedení je možná pouze možnost odvětrání štěrbin.
  • ​​
]

Takové metody zasklení jsou použitelné téměř v každé místnosti, protože mají široké rozměrové vlastnosti a vysokou úroveň spolehlivosti.Bezrámové zasklení altánů může zlepšit vzhled místnosti a také jej ochránit před hlukem a špatným počasím.Kvůli nedostatku rámečků můžete získat maximální průhlednost a „vzdušnost“ struktury.

Bezrámové zasklení

Podrobnosti o těchto konstrukcích jsou vyrobeny z ekologických a odolných materiálů, které jsou odolné vůči agresivním vlivům prostředí.Při práci se zpravidla používá hliník a nerezová ocel.nebo PVC.Při výrobě profilů se používá vysoce kvalitní eloxovaný hliník, který je natírán práškovým stříkáním.Barvy mohou být vybrány v souladu s mezinárodním standardem barev - stupnice RAL na žádost klienta.

Bezrámové zasklení, jehož cena se může lišit v závislosti na ročním období, se skládá z rolet z tvrzeného skla odolného proti nárazu, které splňuje všechny evropské bezpečnostní požadavky.Pohyb uzávěrů je tichý, hladký a měkký a jejich spoje jsou utěsněny průhledným silikonovým tmelem, který zachovává průhlednost struktury.

Na vnější straně vypadá bezrámové zasklení jako souvislá stěna, protože sklo v této struktuře je umístěno blízko sebe.Bezrámové zasklení trnů vypadá velmi krásně a neobvykle a navíc skleněná opona spolehlivě chrání prostor před nadměrným hlukem, prachem a dalšími nepříznivými povětrnostními podmínkami.Tuto příležitost využívá mnoho lidí s potěšením, od majitelů soukromých domů a zahradních pozemků až po podnikatele, kteří chtějí zlepšit podmínky odpočinku na letních místech, která nejsou za špatného počasí příliš oblíbená.