"Atem" - keramická dlaždice s úspěchem 10 let

Když přijdete do železářství, kde si vyberete keramické dlaždice, vaše oči jsou rozptýleny od velkého počtu různých výrobců.Mezi nimi ukrajinská společnost Atem, jejíž keramická deska se svou kvalitou a nízkou cenou dlouhodobě získává na popularitě na Ukrajině a v dalších zemích světa, není na posledním místě.

Obsah

Příběh o úspěchu

Pro svou krátkou historii (společnost)začal vyrábět keramické dlaždice v roce 2003) Atem z malé společnosti se proměnil ve velký podnik, který zaujímá vedoucí postavení v kvalitě a množství keramických dlaždic na Ukrajině.

Všechno to začalo malou dílnou na výrobu jednoduchých keramických dlaždic o rozměrech 100 x 100 mm.To byla první dlaždice vany Atem.Během posledních deseti let došlo k mnoha změnám.

Nyní jde o moderní závod, ve kterém je 8 výrobních linek v plném proudu.Mohou ročně vyrobit 25 milionů čtverečních metrů dlaždic.

Sortiment výrobků se výrazně rozšířil.Nyní se společnost může pochlubit nejen uvolněním malé dlaždice 100x100 mm.Nedávno začal vyrábět velký formát - 600x1200.Kromě těchto velikostí vyrábí Atem také keramické dlaždice v následujících velikostech:

 • obklady - 100x300, 200x200, 200x300, 250x450, 275x400, 300x600, 300x900;
 • podlahové dlaždice - 300x400, 400x400, 450x450, 600x400.

Rovněž se vyrábí větší počet různých dekorů, ohraničení a vlysů, což je vynikající doplněk keramických obkladů vyrobených na Ukrajině.

Tajemství úspěchu

Ne mnoho výrobců keramických dlaždic na Ukrajině se může pochlubit takovým úspěchem jako Atem.A vše je vysvětleno jednoduše: společnost staví svou strategii rozvoje na třech „pilířích“:

 1. Spolehlivé high-tech zařízení.
 2. Kvalitní materiály.
 3. Velký sortiment.

Zařízení

Dlaždice se vyrábějí na vynikajícím italském vybavení Sacmi, Technoitalia, System, Kemac a několika dalších známých výrobcích.Právě na vybavení těchto výrobců pracují majitelé ve světě keramiky - italské a španělské továrny a továrny na výrobu keramických obkladů a porcelánových obkladů.

Na území kyjevské továrny společnosti Atem je tedy ve východní Evropě nejdelší kamna na keramické dlaždice s horizontálním sušením.Jeho délka je 144 metrů.K získání velkých dlaždic se používají silné lisy, které se vyznačují snahou 7500 tun.

Suroviny

Ukrajina má velká ložiska vysoce kvalitní jílu, písku, kaolinu a křídy - hlavních složek při výrobě keramických dlaždic.Ke zlepšení provozních vlastností keramických obkladaček z Ukrajiny se přidává vysoce kvalitní turecký živec.Aby dlaždice měla nasycenou barvu, v továrně používám vysoce kvalitní italský pigmentbarviva.

Doporučená četba:

Velký sortiment

Atem keramických obkladů má více než 140 sbírek.Každý z nich má svůj vlastní jasný koncept a originální nápad.Kromě samotných dlaždic obsahují kolekce také vlysy, ohraničení, panely, které vám umožňují vytvořit jedinečný a originální design v místnosti.

Společnost Atem vyrábí dlaždice, které lze použít k ozdobení stěn a podlah v jakékoli místnosti:

 • v koupelně;
 • v kuchyni;
 • haly a chodby;
 • chodby;
 • technické a technické místnosti.

Je třeba také poznamenat, že kromě výzdoby interiéru se pro venkovní výzdobu používají také keramické dlaždice Atem:

 • fasád;
 • terasy;
 • zahradní cesty.

Cenová politika

Keramické dlaždice Atem Ukraine se vyznačují vynikající přiměřenou cenou.Důvodem je především skutečnost, že většina materiálů pro výrobu obkladaček je ukrajinská a stojí, respektive ne moc.

Dalším důležitým faktorem je nákladová efektivnost nového zařízení.Linky na výrobu keramických dlaždic a různá přídavná zařízení spotřebovávají malou elektřinu, což vede k nižším nákladům na dlaždice.Kromě toho je celý výrobní proces co nejvíce mechanizovaný a nevyžaduje velký počet pracovníků.

Důležité je také toSpolečnost má kompletně dokončený technologický cyklus - od těžby potřebných surovin (jíl, kaolin, písek, křída) až po výrobu vysoce kvalitních keramických obkladů pro podlahy a stěny.

Nelze zmínit marketingovou strategii, pokud jde o prodej.Společnost se proto neustále účastní různých mezinárodních výstav, kde získává mnoho pozitivních recenzí.Společnost Atem tak inzeruje své produkty a hledá nové trhy.

Hlavním tajemstvím jsou kreativní návrháři

Je třeba poznamenat, že velmi důležitým faktorem úspěchu je skutečnost, že společnost zaměstnává skupinu kreativních návrhářů, kteří neustále přicházejí snové kolekce, experimentování s barvou a strukturou, vývoj nových barevných řešení.Pečlivě sledují globální trendy a vždy se je snaží sledovat.

Doporučujeme přečíst:

Keramické obklady Atem Ukraine se vyznačují velmi velkým barevným rozsahem - více než 500 variant široké škály barev a odstínů.

Tak velký výběr umožňuje dokonale vybrat keramické dlaždice pro stěny i podlahy.Díky různým dekorům, okrajům, vlysům a keramickým panelům bude design každé místnosti s keramickými dlaždicemi originální a kompletní.

Keramické panely

Keramické dlaždice Atem, jejichž katalog obsahuje velké množství položek, se vyznačují přítomnostískutečné kresby - keramické panely.Představují určitý pozemek, který bude vhodné umístit do kuchyně, koupelny nebo obývacího pokoje.

Klasickým milencům se budou líbit panely Dali a Elizaveta:

Pro romantické povahy bude zajímavé podívat se na I Love Paris and love

Znalcům ženské krásy se to bude líbittěší se linda a lolita, eva, amalia

Vysoce kvalitní keramické dlaždice, přiměřená cena, přítomnost velkého výběru velikosti, barev a textur, dělám z produktů společnosti Atem hodného konkurenta promnoho světových značek.Nové kreativní nápady designového týmu, modernizace zařízení, uvedení nových typů výrobků na trh umožňují společnosti udržet si status jednoho z hlavních lídrů ve výrobě keramických obkladů na Ukrajině.