8 chyb, které způsobují, že dům vypadá špinavě a nepohodlně

Pokud člověk nezažije pohodlí a potěšení doma, je nešťastný.Toto klasické prohlášení má hluboký význam.Komfort a čistota jsou však odlišné koncepty.

Dokonale uklizený dům nemá vždy příjemnou atmosféru, ale nadměrný odpad v očích také nepřináší estetiku.Pokud chcete znát tajemství komfortu, podívejte se na seznam zakázaných případů a chyb, kvůli nimž vypadá dům nepříjemně, ne uklizeně.

Obsah

Spousta výzdoby

Různé doplňky, světlé skvrny dekorace - to všenuance způsobí, že dům bude vypadat jako cirkusový box.Samozřejmě existuje mnoho stylů, které umožňují vícebarevné úpravy, ale vše je v moderování dobré.

Jste ve svém domě nebo bytě příjemní?
Výsledky
Načítání ..

Doplňky se hromadí v domě bez povšimnutí, jsou předkládány, přinášeny do paměti atd. To, co je krásné a nezapomenutelné, je vystaveno, zbytek je skryt v šatní skříni.

Rozptýlené boxy

Bydlení „na bocích“ je v době pohybu výhodné.A pak, ne více než 1-2 dny.Ponechání věcí v obalu na delší dobu - získání nepořádku v celém bytě.Řešením je rozebrat, rozvinout.Není zde žádný nábytek, krabice jsou vloženy prostým materiálem, uspořádány a podepsány.Takový úložný systém pomůžerychle najít věc a vypadá elegantně.

Prach

Shromažďuje se na všech věcech a objektech.Pokud se však setře prach z viditelných povrchů, pak pod postel, mezi skříněmi, za lednicí a šatní skříní, může se hromadit po dlouhou dobu.Také nezapomeňte otřít prach z lustrů, záclon, okenních rámů.Konkrétně se zhroutí shora a naplní dům nepříjemným zápachem.

Květiny také dobře přitahují prach a vzhled špinavého fikusu nepřidává estetiku.Postačí chladná sprcha nebo utírání ubrousků jednou měsíčně.

Hodně věšáků na zeď

Věci jsou v dohledu, není třeba vylézt do skříní a bouchnout do dveří skříně, je to pohodlné, ale uklizené.Nástěnné háčky s oblečením učiní nejčistší místnost nevzhlednou.Aby se rychle zbavili zvyku zavěšení oblečení na háčky, jsou odstraněny.Dveře skříně Swing jsou změněny na posuvné - problém je vyřešen.

Čistota bez pořádku

Tyto dva pojmy jdou paralelně, nelze je však nahradit.Umyté podlahy v domě a rozptýlené věci, předměty, hračky - to není řád, ne čistota.Když jsou v domě malé děti, nedá se nic dělat, ale dospělé mohou být učeni, aby rozložili všechny předměty na své místo.

Pro malé věci ve formě klíčů, sponek na vlasy, samolepek atd. Se otevře jedna velká krabice.Rozebírá se jednou týdně - pohodlné a není třeba ztrácet časden.

Doporučujeme přečíst:

Vklady špinavých jídel a prádla

Lesklé povrchy kuchyně, dokonale čisté podlahy, koberce a parapety - jak krásné.Ale všechno kazí prašné záclony, špinavé kuchyňské utěrky nebo hory nádobí v dřezu.Malé věci, které znatelně kazí pohodlí domova.

Po jídle dejte nádobí do myčky nádobí nebo je ihned omyjte, kuchyňské textilie se nepoužívají více než 1–2krát, poté se hodí do prádla.Záclony a závěsy se pravidelně čistí každé 2-3 měsíce.

Vysoce otevřené police a magnety

Pokud police visí dostatečně vysoko, dříve nebo později je přestanou používat.Veškeré nádobí, včetně plastových nádob, kelímků se zlomenou rukojetí, výrobky se přemísťují na stoly a další povrchy.Neméně nepříjemný vzhled dveří chladničky s množstvím magnetů.Kromě nedotknutelnosti je to také nadměrné zatížení mechanismů dveří, díky čemuž rychle selhává lednička.

Jak často čistíte svůj byt /dům?
  • ]
Výsledky
Načítání ...

Police jsou vyvážené, rozbité nádobía přebytečné kontejnery jsou zahozeny.Čím více prázdných povrchů v kuchyni, tím pohodlnější to vypadá.

Aktuální vodovodní kohoutky

Kapající voda z výtoku kohoutku, neustálý šelest z nádrže a další zvukové efekty nepřispívají k pohodlí domu.Majitelé kromě nedostatku pohodlí riskují značné účty za vodu.Proto musí být kohoutky opraveny i starý nábytek, pokud to vypadá slušně.